Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapit lehet valahogy...

Habtapit lehet valahogy fixálni a csempén, hogy ne csúszkáljon?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni, de nálunk mindenhol csempe van (kivéve a háló, de oda nem fér be), nincs szőnyeg (1 van de az kicsi a területhez képest)és habatpira gondoltam, hogy könnyebben másszon (a csempe csúszik).

8,5 hónapos a kisfiam


2010. márc. 22. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, h esetleg tépőzárat ragasztasz a csempére, a párját pedig a habtapira.

Szerintem az így tartana. Vagy ha nem akarsz bajlódni ezzel, esetleg kétoldalú ragasztó is szóba jöhet, csak abban nem vagyok biztos, h utána a ragasztók hogy jönnének fel a kőröl.

ly.

2010. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a habtapi nem vált be, az volt a játék, hogy felszedte.
2010. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tépőzár nem rossz ötlet, a ragasztót nem merem, nehogy olyan maradjon a kő...

Nem tudom nálunk beválna-e... Csak próbálkozom, mert borzasztó csúszós ez a kő. Szőnyeget meg nem nagyon akarunk...

2010. márc. 22. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
A habtapi önmagában valamelyest csúszásgátlós. Szerintem ha elég nagy felületre teszel le (pl 1x1 méter), akkor azon tud mászni.
2010. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenhol kő van, és mi is habtapit raktunk le, amikor már mászni kezdett volna, de mindig elcsúszott. Nekünk abszolút nem csúszkált, simán mászott rajta egy-két nap múlva. Annyit viszont kellett csináltunk, hogy minden négyzetet szigetelőszalaggal x alakban le kellett ragasztanunk, mert az első dolga volt, hogy kipiszkálta a kis szemeket, szájakat, mindent amit tudott. Viszont most már több mint három hónapja van, most 11 hónapos, és még mindig a kedvenc helye. Szóval szerintem nem kell rá csúszásgátló.
2010. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekünk öt kocka x hat kocka van lent, így még mi is odaférünk.
2010. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Akkor megveszem, remélem beválik és nem fog elcsúszni rajta a drágám, mikor mászik:-)

2010. márc. 22. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!