Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jobb a mei tai a hordozó...

Miért jobb a mei tai a hordozókendőnél? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos a kislányom, 2 hete vettem mei tait, és nagyon sajnálom, hogy nem előbb! Eddig kengurut használtunk, de ég és föld a különbség kényelem szempontjából! Könnyű fölkötni egyedül is, és a hátam sem szakad le, 8 kg a babám, minden nap sétálunk 1 órát. Egyéb hordozókról nincs tapasztalatom, de a mei tai nagyon bevált.

www.babakozelben.hu Itt tudsz bővebben tájékozódni.

2010. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem kengurum volt,de beszakadt a hátam,úgy fájt.

Most az erszényen gondolkodok.Pont ezt az oldalt néztem én is.

2010. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mi 3 hónaposak vagyunk, varrtam hordozókendőt, nem olyan rossz, csak rövid lett. Úgy döntötttem veszek másikat, szebb mintásat, csak megláttam a mei tai-t és elbizonytalanodtam.
2010. márc. 22. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt kendőm,de azt valamiért nem szerette a lányom.Vettem mei-tait azzal az volt a gondom,hogy nagyon szétterpesztette a kis lábát.Látszott rajta,hogy nem kényelmes neki.Nem is maradt meg benne sokáig.

2010. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Van, aki a kendőt, van, aki a mei tai-t szereti jobban, de függ a baba korától, testtömegétől, milyen távra hordozod, stb... Egy jó puha, stabil szövésű kendővel is nagyon könnyű bánni, ha megtanulja az ember. (Mi eddig kendővel kötöttük, ha jól kötjük meg, imádja, kényelmes, de ki fogjuk próbálni a mei tai-t is.)

Csípő téma: felnőtteknek tök természetes, hogy állunk, és a spárga kényelmetlen. Babáknál a csípő fejlődésének a széttárt "békapozíció" tesz a legjobbat.

Mielőtt bármelyiket beszereznéd, nézz be a mamami.hu-ra, ott rengeteg infó van mindkettőről!

C

2010. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Mi először kendőt vettünk én azt tapasztaltam hogy nagyon pici babáknál jó. és elég körülményes volt a megkötés is.

Viszont olyan 4 hónapos volt a lányom amikor rendeltünk mei tai-t és nagyon megszerettük. Egyáltalán nem volt megterhelő vinni benne a lányomat praktikus volt nagyon sokszor elaldut benne.

Én biztosan ezt venném mert sokkal hosszabb ideig tudod használni mert később a hátadra is tudod kötni.

2010. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Utolsótől kérdezem, milyen mei tai-od van? Én a Gremese-vel szemezek.
2010. márc. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!