Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni kis lányomnak...

Hol tudnék venni kis lányomnak címkés játékot?

Figyelt kérdés
Kis lányom imádja minden játékon a címkét:D Barátnőmék most kaptak egy ilyen játékot ami csak címkékből áll,de sajna nem tudta meg mondani,hogy honnan van,mert kapták.Hol tudnék ilyet venni neki?
2010. márc. 22. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
az ikeában jó nagy cimkék vannak a játékokon. mi is azért vettünk ott pár darabot
2010. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom:)

A kedvenc az ikea kisállat, ami kb. 5 cm, de a cetli rajta legalább 15:)) A fiam imádja.

ҝ

2010. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom is címke-rajongó volt, de hamar elmúlt. Én is az Ikeára gondoltam. van már 95 Ft-ért plüss, amin csodás, hatalmas cimke van
2010. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon vannak ilyesmik:

[link]

2010. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is cimke mániás:-)

Megnéztem a mamazon.hu-n azt a rongyot, nagyon tuti, de 2600 Ft-ot nem adnék egy ilyen rongyért. Viszont jó az ötlet és varratok egyet az anyósommal, vagy a nagyival:-) Úgyis szeretnek varrni:-) Szerintem 30 perc alatt végeznek vele:-)

2010. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Én is megnéztem a linket amit küldött az egyik hozzászóló,de tényleg nagyon drága:( Igazából én olyanra gondoltam ami olyan mint 1 csörgő,pl:játékkulcsok vannak 1 karikán,de itt címkék vannak.
2010. márc. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!