Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babának mit adtok...

3,5 hónapos babának mit adtok enni ha 2-3 óránként eszi a tápszert?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért kéri gyakrabban, mert éhes, nem eszik eleget. Adj neki többet nyugodtan. (B)
2010. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt lehagytam, hogy mást még ne adj neki. Ráérsz a hozzátáplálást 4 hó után elkezdeni. Bőven jó még neki a tápszer! (B)
2010. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most Hipp tápszert eszik amit recept nélkül lehet kapni a Rossmannban. Lehet hogy az nem olyan jó? Este keverem tejpéppel. Úgy szereti és tovább is alszik. Különben még 3-szor fennt vagyunk éjszaka.
2010. márc. 22. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a gyerekorvossal, és írass fel vele valamilyen tápszert. Nem ismerem mondjuk a Hippet, nem tudom, mennyire laktató a többihez képest. Egyébként ha felíratod, receptre még olcsóbb is. (B)
2010. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyivel született, és mennyit eszik? (B)
2010. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2750-el született, most 6kg és 3 hónapos. Egy alkalommal nem eszik meg többet 120 ml-nél. Elötte Beba Ha Startot ettünk, váltani akartam laktatóbbra,Mildibét kaptunk receptre, amitől olyan hasfájása volt hogy nem adtuk többet, boltba vettem Hipp 1 -et egy hete azt eszi, de tobábbra is sűrűn. Tud valaki laktatóbb tápszert?
2010. márc. 22. 09:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem saccperkábé mindegyiknek ugyanolyan a tápértéke. :( Ha egyszerre nem eszik meg nagyobb mennyiséget, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, adod neki sűrűbben. Este pedig, ahogy írod is, tejpéppel kevered, hogy laktatóbb legyen, és akkor talán tovább alszik. (B)
2010. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan lesznek ellenem,de Én 3 hós kora óta hozzátáplálok.Alma-répa-krumpli-sütőtök...tízóraira ezek közül kap valamit (130-150 grot kb)Így ezen kívül napi 4x5x kap Beba HA Startot,kb 150-180 grot.Este fél9-től reggel 7-8-ig alszik.4 hós ( sajnos csak 3 hétig volt anyatejes)
2010. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!