Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ekcéma mindenkinek ilyen...

Az ekcéma mindenkinek ilyen szélmalomharc?

Figyelt kérdés
Már nagyon el vagyok keseredve, semmi sem jelent megoldást. Lipikar, Sanatopic, gyógyszertári testápoló... mind nem ért semmit. A szteroidos krém után pedig amit a doki írt sokkal rosszabb lett. Most tiszta ragya szegénykém karja! :-(
2010. márc. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég a tv-ben láttam, hogy fényterápiával kezelték az ekcémát, és állítólag nagyon hatásos. Esetleg utána lehetne érdeklődni.
2010. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi a szteroidos után a Linola Fett krémet használjuk. nekünk ez bevált, minden reggel és este kenem a beteg bőrfelületet

csak ősszel és tavasszal használjuk, mert ilyenkor lesz ekcémás a kisfiam

2010. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kenegetem minden félével, amit felír a doki néni, de kb havonta járunk új kencéért. A mostani sem túl jó, várok még 2 hetet.
2010. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ugyanez a helyzet, semmi nem használ.
2010. márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első körben teljes vérvizsgálat és bőrteszt (allergia)!!!

Aztán ezeket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek mind adhatók újszülött kortól, ha írsz privátot, megadom a hivatalos orvos tanácsadó elérhetőségét (gyerekorvos), ő az adagolást is elmondja.

De először teszt, nincs-e valami belső gond, mert az ekcéma szinte mindig szervezetben fellépő hiányt vagy immungyengeséget vagy gyulladást jelez.

9 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!