Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt olvasom hogy nyolc honapos...

Azt olvasom hogy nyolc honapos baba ha van mibe kapaszkodjon akar fel is all, az en babam jovo heten lesz nyolc honapos es meg nem ul csak segitseggel. Baj van vele?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van baj vele, minden babának meg van a saját ideje, hogy mit tesz, fontos hogy ne erőltessetek semmit, mert azzal lehet kárt okozni. Van amelyik baba kicsit lassabban érik, de utána utolérik a korosztályukat. Ha a gyerekorvos nem lát semmi rendellenességet amikor viszitek (vagy a védőnő), akkor nincs baj, csak kicsit lassabban halad. Az enyém pld. előbb állt fel, és csak utána ült rendesen... ez is furcsa. Előbb járt és csak utána kezdett el mászni rendesen. Ettől egészséges lurkó, egész nap a lakásban rohangál most már.
2010. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy is!nem egyformák a babák ne aggódj.Mi most vagyunk 15 hónaposak,de az én fiam 7 hónapos korában 1 hét alatt lerendezett mindent:ülni ült,csak magától nem tudott felülni.Ezzel kezdte.Szóval felült,majd pár nap múlva már mászott és 1 héttel azután h felült magától megkapaszkodott a kiságybn és felállt.10 hónaposan pedig egyedül közlekedett.
2010. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
nyugi, a babád ettől lehet még simán nobel díjas:) Akinek a gyereke meg szalad 5 hónaposan, simán lehet csavargó:)))
2010. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia!

az enyém 8,5 hós de csak mászik és félih kúszig illetve néygkézláb állva hintáztatja magát, se nem ül,se nem áll. Az ülés nem is "érdekli" leültetem és meg csak mászik tovább:):)

Kérdezetem a dokit és a védőnőt is, azt mondták nem gond.

Úgyhogy te sem aggódj!

2010. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! A lányom nyolc hós, kúszik és támasztva ül, de meg sem próbálkozott még a felüléssel, mászással, állással. A barátnőm fia egy nappal fiatalabb, már hetek óta mászik, két hete felállt, most egész nap ácsorogna.

Különbözőek, pedig csak egy nap van köztük.

Szerintem ne aggódj, én se teszem!

2010. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak 7hónapos /mindjárt 8/ de nekem sem mászik nem ül fel és nem is jár!Csak kúszik meg odagurul inkább a játékért :) Felültetve szegényke meg eldől még :)

de a hintázás már nekünk is megvan :)

Örülök ennek a kérdésnek mert erre én is kiváncsi voltam további szép estét :)

2010. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

SZia, egy percig se aggódj, minden babának más a fejlődési üteme. Nekem meggyőződésem, hogy az én fiam azért csinál mindent olyan gyorsan, mert rengeteget járunk össze a barátnőmmel, akink 2 hónappal idősebb a kicsije. Minden találkozás után napokon belül elkezdte próbálni megcsinálni, amit látott a kis barátnőjétől. Lehet ő sem fejlődött volna ilyen ütemben, ha nincs akit utánozhat.

És a gyerekek úgyis utolérik egymást egy idő után, ki ekkor, ki akkor:)

Jó babázást!

ҝ

2010. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baj, majd csinálja még eleget ezeket is :) Az enyém gyors fejlődésű ugyan ( 7 hónapos kora óta mászik, ül, áll) de a barátnőm kislánya pont az 1 éves szülinapján kezdett mászni, addig csak kúszott, na ő is be volt ijedve, dehát csak eljött ez is.
2010. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi a barátnőm gyereke 8hónaposan csak feküdt mint egy fa,talán kuszni tudott.Az én babám már 7hónaposan butorokba kapaszkodva szaladt.Most 1évesek a barátnőm gyereke önállóan jár,mi meg mindig csak kapaszkodva.Nincs semmi baj.
2010. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos elmúlt mikor egyedül felült és 10 hónapos volt amikor felállt. Ja, és 11 hónaposan kezdett mászni.
2010. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!