Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák! Milyen...

Tápszeres anyukák! Milyen gyakran lehet tápszert cserélni?

Figyelt kérdés
10 hetes a kisfiam,tápszeres születése óta. Most eszi a 2. fajta tápszert. Ez sem az igazi. Az orvos szerint nem lehet olyan sürün.Havonta bíztos nem.
2010. márc. 20. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyet eszik,és hogy miért nem jó?
2010. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milupa milumil ha startal kezdtük. Attól nem tudott kakilni. 3 hete beba ha startot eszik. Eddig jó volt. A héten viszont minden evés után sír,lábát húzza, és valamennyi vissza is jön neki.
2010. márc. 20. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Húúú...akkor tényleg nem jó a Beba sem.

Nekünk sem volt jó a Beba,nem tudott tőle kakilni,én meg sem kérdeztem a dokit,váltottam Milupára,nekünk ez viszont jó,most már 7 hónapja.

Én is rögtön váltottam,talán egy hétig ette csak a Bebát.

Én váltanék a helyedben.

2010. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam a dm-eset ette,ha nem volt vettem hippet,most pedig mildibé 1-et eszik.Soha nem volt probléma.
2010. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha bukik tőle, akkor AR tápszert irass fel.


Mi Milupa M. HA Starttal kezdtük, de kibukta java részét. Felírta a doki a Milupa M. AR tápszert, és minden oké. Kakil tőle, nem fáj a pocakja sem, és szépen fejlődik.



A másik babám M.M.HA Startot kapott, de amikor hetekig hiánycikk volt, akkor a doki Humanát írt fel. Szegény 5 napig nem tudott kakilni, minden baja volt tőle.

2010. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!