Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szules utani honapokban (fel...

Szules utani honapokban (fel evben) alacsony libido? Bar nem babas kerdes.

Figyelt kérdés

En lassan 8 hpnapja szultem . Igaz szoptatok, lehet emiatt



; a szex szinte egyaltalan nem erdekel. Ti is igy vagytok ezzel? A ferjem kezd szomorkodni.


2010. márc. 20. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén, 6 hós lesz. A párom eléggé kivan. De nagyon nehéz megerőltetni magam, hogy legyen valami. :(
2010. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekelt az első fél évben, még most is ellennék nélküle, a hormonok miatt van ez így. Viszont ha ráveszem magam, akkor nagyon jó, csak magamtól nem kívánom meg. Erőltesd kicsit, és bújjatok össze, mert lehet egyáltalán nem fogod kívánni, míg szoptatsz, szegény férjed meg sóvároghat.

Én hetente egyszer ráveszem magam, hogy összebújjak a párommal, mert rá is kell figyelni, neki nincsenek hormonjai, amik csökkentenék a libidót, csak normális vágyai:))

Hidd el, ha már benne vagytok, élvezni fogod, csak rászánni magad nehéz:))

ҝ

2010. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos lesz a babám. Egyáltalán nem kívánom a szexet! Őt szívesen kényeztetem, de hogy Ő engem, valahogy autómatikusan zárom össze a lábaimat, nem tudom mi van velem, nagyon zavar ez az egész. A férjem türelmes, megértő és nem erőltet semmit. De ha próbálnám magam rávenni, egyszerűen nem megy. Pedig szeretem a férjemet. És már nem is szoptatok sajna. :( Remélem hamar helyreáll!
2010. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Sajnos az én libidóm is elveszett valahol út közben, bár én már terhesen se nagyon kívántam a szexet, de szülés után gyakorlatilag semmi. 3,5 hónap alatt 3 "esemény" volt. Orgazmus nuku. Persze próbálom rávenni magam már csak a férjem miatt, de nem egyszerű. Ha próbál valamit kezdeményezni, egyszerűen ösztönből elhúzódok. Szegényem nem bírja egykönnyen, de hát azt se szeretné, ha muszájból csinálnám, eljátszani meg nem tudom, hogy mennyire kívánom, nem vagyok jó színésznő :( Én is csak reménykedem, hogy helyrezökkenünk, talán ha megjön a mensim. Bár ma hajnalban "parázna" álmom volt, talán megjött az étvágyam? ;) Kitartást kívánok sorstársnőimnek és párjaiknak is! És irigylem a "libidós" kismamákat :)
2010. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

dettó, csak nekem még mindig rohadtul fáj is! :(

R.

2010. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem most lett 6 hós a babám.Hát inkább húzom a lóbőrt, mint szexualizáljak.
2010. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már több mint 1 éve tart ez az állapot! :((((Bár mára már annyit elértem hogy hetente 1x max. 2x együtt vagyunk. Persze az nagyon jó!Én is remélem, hogy hamarosan visszaáll a régi állapot.
2010. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a klubhoz az én kislányom 4,5 hós és nekem sem megy a dolog...szegények...
2010. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

biztos a hormonok...szegeny pasasok!hulyen hangzik, de egyszer azt mondtam a ferjemnek,. h en tiszta akarok maradni a kislanyomnak, nem kell a szex.

vegulis a szervezet utodnevelesre es nem -nemzesre van raallva.

Na, de ennyire?

2010. márc. 20. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit fordítt eset vagyok :-)

Az utolsó együttlétünk a terhesség harmadik hónapjának végén volt :-) az után csak alternatív megoldások ...én egyáltalán nem kívántam sőt a gondolatától is borzongtam. Elkeseredve olvastam itt, hogy mindenkinek magasan van a libidója az utolsó trimeszterben nekem meg pont ellenkezőleg.

Most 2,5 hónapos a babám és már két hete elg aktív a sexuális életünk a férjemmel ...én valahogy most tértem vissza :-) Hozzáteszem császármetszéssel szültem.

Gondolom ez mindenkinél máshogy van.

2010. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!