Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap mossátok gyermekete...

Minden nap mossátok gyermeketek haját?

Figyelt kérdés

Van egy másik kérdésem is:

Aki otthon festi a házát/lakását,addig hova teszi gyermekét?Napokra "lepasszolja" rokonokhoz,miközben addig nem látják egymást?Tudom ez így kicsit furcsa,nekem is,és meg nem fordulna a fejemben ilyen,hogy napokig ne láthassam gyerekem."Kedves" barátnőmék így tettek,hát nagyon elcsodálkoztam ezen,mert ilyet ír,hogy "kb a járókájában lehetne addig".Szóval ki hogyan csinálja?


2010. márc. 20. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Festéskor hova tedd?

A festékes vödörbe. Tuti nem kell festék keverő.

Csak meg kell barátkozni azzal, hogy utána egy színű lesz minden ruhája. :)

2010. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is megmosom minden nap, különben visszatér a koszmó:) Ha egy nap kimarad a hajmosás, másnapra már vannak rajta száradó foltocskák:)

Mi elvonultunk a festés elől a nagymamáékhoz egy hétre:) De még nem érzem úgy, hogy bárhová lepasszolnám, már kis idő után is (pl. bevásárlás, vagy torna) úgy tud hiányozni:))

ҝ

2010. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13:05-nek üzenem gyönyörű babátok van,nagyon ari,én minden nap mosom a lányom haját,szereti mikort mosom neki,meg várja is 1,5 éves!
2010. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekünk hajasbabáink vannak. A kétévesnek hetente egyszer sampon + balzsam :) A kicsi 5 hónapos, neki naponta samponnal. Kb. egy éves koráig naponta mostam a nagynak is, a kicsinek is így tervezem.


A festésre én csak annyit tudok reagálni, hogy mi most költöztünk, egy hét alatt kellett 5 éve felgyűlt kacatot kirámolni úgy, hogy még nem a sajátunkba költözünk, hanem pár hónapig dobozokból fogunk élni. Mi úgy csináltuk, hogy a reggeli etetés után elvittük a nagyszülőkhöz a csemetéket, mi hazarohantunk csomagolni, majd a következő etetésre elmentünk, vissza csomagolni, a rákövetkező kajára tejpépet, gyümölcsöt, mikor mit kapott, így ahhoz nem kellettem, délután pedig ugyanaz, mint reggel: kajáltatásra elrohanni, egyébként egész nap csomagoltunk. Mi nem tudtuk másképp megoldani, akkor én is furcsa vagyok?!

2010. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én samponnal kb.3 naponta mosom,nagyon koszmós,hajlamos visszatérni,de a Gabi kamillás sampon nagyon jó rá,nem is tér vissza,mióta ezt használom.
2010. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Én minden nap mosom gyermekem haját,Gabi szappanmentes samponnal,és utána olyan jó puha,és illata van.:)Sajnos megint koszmós lett,így Gabi olajjal kentem és másnapra el is múlt.


16:56-os válaszolónak: Jaj dehogy vagy furcsa! :D Ez így nagyon jó ahogy csináltátok,és a többiek is!Természetesen ha másképp nem megy,akkor nagyszülő vigyáz Rá,de arra a pár órára csak,vagy max. 2 napra ha nagy a munka.

Most kérdeztem ezt a nőt(barátnőm),hogy otthon van már-e a kisfiúk?Hát nincs,mert még nem végeztek!Gondoltam magamban,te jó ég már holnap lesz 1 hete,hogy nem látták egymást...Na annyit azért odaírtam,hogy ez azért nem sok egy kicsit?!Nem gondoljátok,hogy hiányoztok Neki?!Ó,elvan Ő szépen nélkülünk is,hadd szokja,mert majd amikor elmegyünk valahova,akkor nem visszük,nehogy baja legyen!(???)Csak néztem.Majdnem megkérdeztem,hogy Te tényleg Anyának tartod magad angyalom?Akkor mi a fenének vállalt gyereket,ha ennyire nem törődik Vele.Szegény kisfiú,annyira sajnálom,hogy milyen idióta szülei vannak!

Bocsánat ezért,de én is csak akkor ülök gép elé,amikor alszik a kisfiam.Hihetetlen,hogy vannak ilyen "szülők" is,nem? :(

2010. márc. 20. 20:36
 17/20 anonim ***** válasza:
OFF 13:05 nagyon ari a babód, és tök jó az összeállítás róla, jót szórakoztam, gratula.
2010. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

OFF és bocs!

13:05-ösnek!HALÁLI A BÉBID!Sírtam rajta a röhögéstől!Gyönyörű,és nagyon édes!És a kommentek...

:-)

2010. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Off: köszönöm szépen! Ő az én kis Kopirnyóm. :) (B)
2010. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is fürdetővel mosom minden nap a fejét, ugyanis az én picimnek is kis babahaja van még csak, 2,5 hónapos.

Off:

A 13:05-nek üzenek nagyon cuki a baba .....

2010. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!