Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszoba.hu-n csak engem...

Babaszoba.hu-n csak engem zavar milyen receptek vannak 4hónapos kortól? Ráadásul egy dietetikus jellemzi őket!

Figyelt kérdés
4hós kortól a receptekben: aszalt sárgabarack, túró, piskóta, babapuding tejből, tejfől, kefir stb. Ezt a dietetikust nem ellenörzi senki? A honlap üzemeltetőket se zavarja? Én tudom melyik életkorban mit érdemes adni a Babámnak,és mit kell kerülni, vagy várni vele, de egy első gyermekes anyát megzavarhat. Nekem 3fiam van.Az első tejalergiás volt, mert 12éve még nem volt evidens,hogy 6hó elött ha-s tápszert írjanak fel. Ő 5hósan kapott tejalaput...eredmény kórház.
2010. márc. 20. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Pfff... őszintén remélem, hogy az első babás anyukák inkább megkérdeznek más, tapasztalt anyukákat (mint ahogy én is teszem), és nem adnak erre sokat, mert így aztán lehet baj később belőle bőven... (B)
2010. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én ezeket még 7 hósan sem adom.Mármint a tejtermékeket.Piskóta?

Hajaj...mintha anyósomat hallanám!

2010. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! én is néztem egy nagyot, amikor a dietetikus által lisztérzékenyeknek ajánlott babakajában zab volt az egyik összetevő, ami viszont glutént tartalmaz.

egyszer írtam is már nekik, mert az egyik dietetikusi ajánlásban a glutén 1 éves kor fölötti bevezetését javasolták, ami viszont már elég elmaradott szemlélet (fél éves kortól, de legkésőbb 7-8 hónapos kortól ajánlják ma már).kaptam is tőlük levelet, hogy az illető majd frissíti a cikket :)

kicsit gáz..

2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Utolsónak: köszönöm, szívemből beszéltél. A gluténtól nem kell félni, max. óvatosan kell próbálgatni, akinek a családjában van allergiás. Amúgy ez elég ritka allergia a dokim szerint.
2010. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így van! Gabonát érdemes szépen lassan 6-7hónapos kortól adni...na de nem 4hósan piskótát.
2010. márc. 22. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. Frissíti a cikket? Ez jó. Biztos amikor írta még más világ volt.:-)))))
2010. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad mindig az után menni ami írva van. Nagyon jól tudod mit szabad egy ennyi idős babónak és mit nem. Sok olyan anyuka van hogy arra hivatkozik :EZ VOLT RÁ ÍRVA,EZ VOLT A NETEN ÍRVA. Ezért van a gyerek orvos,és a védőnő. De a kérdésed nagyon jó hogy végre lássa sok anyuka nem szabad minden esetbe a leírtakhoz ragaszkodni. Kislányom kb 1,5-évesen kapott először piskótát,és utána amiket írtál
2010. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nekünk anno az iskolában (pár éve) mindig mondták, hogy az internetre minden hülye felteheti a maga igazságát, ezért nem szabad vakon elhinni.

Amúgy szerintem írj az oldal készítőinek, hogy ez nem teljesen felel meg a mostani irányelveknek.

2010. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!