Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok arról, hogy most...

Hallottatok arról, hogy most hányás, hasmenés vírus van? Ha Ti is megkaptátok meddig tartott?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elkapta a tesóm pénteken, a hétvégét átszenvedte, ugyanígy a barátom is. Az egyik barátnőmön is pont azon a hétvégén ment át (a mostani hosszúhétvégén)
2010. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még az előző löketből kapta el a lányom kb.egy hétig tartott,de 3 nap iszonyatos láza volt,éjjel 3szor hűtő fürdőztem.5 hós volt.
2010. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19hós kisfiamnak 4napig volt hasmenése, az első nap láza is volt.nekem egy hét múlva lett hányás-hasmenés.nálam 2napig tartott,engem jobban levert mint a picit.
2010. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hál istennek a picurkám megúszta, de apa és én elkaptuk. Első nap hányás hasmenés, második nap láz szédülés, ennyi. Még utánna kb 1 hétig nem volt igazán jó a gyomrunk, de az már semmi.

B6 vitamin, normaflore, és ameddig a hasmenés tartott smecta.

2010. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mi most még nem ,de tavaly februárba ugyan így jártunk mint ti.Végig ment a rokonságon,tul éltük.
2010. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nemhogy hallottam, de benne is voltunk. Férjem hajnalban lett rosszul, de másnap már ment dolgozni, én két napra rá du lettem rosszul, annyit hánytam, hogy a végén csak epe jött (bocs), szomjas voltam, de ha ittam is, azonnal rohantam, kijött vagy elöl vagy hátul (bocs), éjjelre ügyeletet kellett hívni, kaptam szurit, másnap még gyenge voltam, így anyósom átjött vigyázni ránk, kisfiamnak kicsit több és hígabb széklete lett, de gyorsan adtam neki normafloret, így nála nem volt vészes, talán el sem kapta igazán. Következő nap már én is csak b6-ot szedtem a szédülésemre.

Nem kívánom senkinek! Szörnyű volt!

2010. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És hol van most ilyen vírus? Hol laktok?
2010. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi Pesten.

(előtted válaszoló voltam)

2010. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
székesfehérváron is
2010. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Vesztemre elmentem a hetvegen a westendbe:) meg lett az eredmenye, mivel masnap hajnalban belolem is kijott minden.. eloszor azt hittem, hogy egy laza kis gyomorrontas, de most mar tudom, hogy nem az.. sajnos nem vagyok az a fajta ember, aki minden etkezes elott kezet mos, igy persze benyaltam egy jo kis fertozest. az en gyomrom sem birta meg az asvanyvizet sem.. viszont az otodik csap fole gornyedes utan a kola segitett. (egyebkent nem iszom ezt a mergezo hulladekot).. en meg csak az elso nap vegen tartok, a folyamatos hascsikarasnal.. egy tanacsom van: folyamatos kezmosas! gyogyuljatok meg:)
2010. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!