Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan babakocsit keresek...

Olyan babakocsit keresek aminek 3 nagy kereke van az első bolygósítható, és mind két írányból tolható. Van ilyen? És persze mózes nélkül, mert 7 hósak vagyunk. Akinek joggerje van és nem bolygós az első kereke, nehézkes irányítani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Az a baj,hogy ezek csak menetiránnyal szemben ültethetők:(

Én is nagy kocsi lázban égek,de nem nagyon találok olyat ami árban is jó lenne és az igényimnek is megfelelne.Ha találsz olyat amit megvennél megírnád?

Köszi:)

Mi is 7 hónaposak vagyunk!

2010. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ABC design rodeo. Ennek az ülőrészét lehet átfordítani, nem a tolókart.
2010. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy 3 kereku es mindket iranyba nezhet a baba. Nekunk 3 kereku van, nagyok a kerekek es az elso kerek (ami egyedul van) bolygosithato, quinny freestyle xxl. Azert jo meg, mert a fekvo reszet nagyon konnyen ki lehet venni, es kicserelni az uloreszre, amit majdnem teljesen hatra lehet donteni. Az ara viszont eleg borsos.
2010. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bébé confort high trek :) Imááááádom.
2010. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

20.32-es vagyok ismét szóval ilyen van nekünk is mint itt. Teszen vaterán használtan is nagyon jókat ki lehet fogni nem tudom kinek mi a drága, de olyan 49-55 ezer körül.

Nagyon megéri.

[link]

2010. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Coletto Austin (nekünk a 4 kerekű van és imádjuk)

Létezik 3 kerekűben is, a tolókart nem lehet állítani, de mindkét irányból a vázra lehet tenni a sportrészt. Én úgy tolom a Picit, hogy velem szemben van! :)

7,5 hónapos

2010. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!