Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sűrűn beteg a babája?

Másnak is sűrűn beteg a babája?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos,az utóbbi időben elég sűrűn begyullad a torka,emiatt nyűgös,nem akar enni.

Mostanában úgy liheg,mint egy kiskutya,szerintem ez a baj,de sajnos ez ellen nem tudok mit tenni.

Már lassan félek orvoshoz vinni,hogy már megint beteg a babám...

Pedig minden nap adok neki Cebion cseppet is...

Mit tehetnék,hogy ne betegeskedjen ennyit?

Lassan már túlságosan is vigyázom rá...


2010. márc. 19. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk a doktornéni a gyakori felső légúti betegségeket a tejallergiára vezeti vissza. Nekem olyankor mindíg HA-s tápszert írt, és kérte, hogy a tejtermékeket ne adjam addig amíg nem javul. Mit esztek? Szerintem jó, ha erre is gondolsz, kérd meg a dokit, hogy küldessen el titeket egy allergiavizsgálatra.

11 hónapos kisfiú anyukája

2010. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elmennetek egy fül-orr-gégészhez. Orvoshoz menni ne félj a babáddal, a dokik tudják, sőt a normálisabb mondja is, hogy inkább menjetek sűrűbben és legyetek biztosak benne, hogy mi a baj, mint hogy egyszer ne menjetek, amikor baj van! Az orvosok azért vannak, hogy gyógyítsanak!

Ami nálunk bejött a cebion csepp mellett az a kálcium injekció kúra. Igaz, az én babám 7 hónaposan már reggel és este tápszert kapott, abba kellett beletenni a kálciumot, nem szúrták meg. De ha anyatejes lett volna, akkor meg kiskanálba kellett volna rakni és megetetni vele.

Én még most is sokszor használom a kálciumot megelőzésre, 5 napig kapja a baba. Természetesen a doktornéni tud róla, és nagyon örül is neki!

2010. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!