Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Előre is bocsi hogy ide írok, de az előző téma körben nem voltak vmi kedves válaszok. Abban reménykedem talán itt vannak normális emberek.
2010. márc. 19. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben?
2010. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy van egy édesapám akivel nem nagyon jövök ki, 69 éves és 18. Neki a kutya a mindene. Hozzánk egy szép szava nincs. Minden nap veszekszünk, pl ma 2 órája jött egy ismerősöm és beengedtem az egyik kutya akivel nincs gond ő jött üdvözölni, a másik pedig kilökte a kezemből az ajtót és kirohant. Szóltam neki szépen és nem jött be, elindultam felé és kikerült, végül 10 percen keresztül hívtam és nem jött be. Apám nem neveli meg. Mit tehetnék? Nagyon bánt a dolog lelkileg. Én vagyok a f.... mert kiengedtem a kutyát, és üvöltözött velem az utcán hogy miért engedtem ki. Mondtam hogy nem hallgat rám, de én vagyok a hibás ő nem. Még egyszer bocsi hogy ide írok. Köszönöm.
2010. márc. 19. 14:19
 3/14 A kérdező kommentje:
én vagyok 18 bocs.
2010. márc. 19. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Hááát!Kemény dió.Nem tudom,mi lenne a helyes,de én a helyetekben levenném róla a kezem a házimunka terén,gondolom nem ő főz,mos,takarít magára.Ha szóvá teszi,akkor biztosan megmondanám neki,miért van ez.Ha egyszer a kutya a minden,akkor legyen vele boldog és lássa el magát!!
2010. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy itthon van, általában ő főz.
2010. márc. 19. 14:26
 6/14 anonim ***** válasza:
nem tudtok vele leülni beszélni? kollektív az egész család, h nektek ez így nem annyira jó?
2010. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tereli a szót, témát. Egyszerűen nem lehet vele ésszerűen beszélni. Egyből azt mondja hogy mi vagyunk a hibásak.
2010. márc. 19. 14:55
 8/14 A kérdező kommentje:
azért milyen fura hogy más témában kérdeztem, jó kiakadtam azt beismerem, de jobb szebb válaszokat kapok itt.
2010. márc. 19. 15:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor érsz el valamit, ha leülsz és elmondod mi bánt, kérdezd meg, hogy mi erről a véleménye, a kutya kérdésről és mit vár el tőled. Majd mond el, te mit szeretnél.
2010. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha valakinek van kedve mennyen át a családfa rovatba és nézze meg azt a kérdést amelyik az utálom utálom így kezdődik azt is én írtam.
2010. márc. 19. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!