Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Kislányom 3 hónapos. Tegnap elmentünk a szüleimhez, akik viszonylag közel laknak hozzánk, és már többször voltunk náluk.

Figyelt kérdés

Miután megérkeztünk, átvette anyukám a kislányunkat, aki körülnézett és olyan sírást rendezett, amilyet még soha. Legalább fél órán keresztül sírt, hatalmas könnyei voltak. Alig lehet megnyugtatni. És akár mikor anyukám szólt hozzá újra kezdte a sírást. Nem értettük, hogy mi történhetett. Anyukámat ismeri, sokszor volt nálunk több napra is amióta megszületett a pici. Eddig nagyon jól elvolt a mamával. Ma amikor telefonon beszéltünk, odaraktam a füléhez a telefont és ahogy meghallotta anyukám hangját, már görbült is a szája.

Mit lehet csinálni? Gondoltam arra, hogy most egy darabig ne jöjjenek hozzánk, hátha elfelejti. De mennyire lehet maradandó egy rossz emlék egy ekkora babánál? Szegény anyukám nagyon el van keseredve.


2008. okt. 16. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj mi is pontosan igy jártunk két alkalommal is egymás után, csak nekem anyósom kapta ezt a siró rohamot és én is nagyon kétségbe estem , de amilyen gyorsan jött úgy el is múlt ez az állapot.Azt tudom ajánlani , hogy amikor oda értek ne rögtön vegye át a mama hanem kicsit barátkozzanak úgy , hogy közben Nálad van a babóca.Nálunk ez bevált.

Ki tudja mi játszódhat le a kis lelkükben , lehet , hogy megijedt a hirtelen mozdulatól , az új környezettől.

Anyukád se keseredjen el , mivel ez csak átmeneti és szerintem nyugodtan menjenek hozzátok.Ők még gyorsan felejtenek ,csak türelem.

2008. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és az én lányom is 3 hósan csinálta ezt ,mostmár 4 hós és csak vigyorog a mamára és jókat játszanak.- az elsö válaszoló
2008. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ. Remélem nálunk is így oldódik meg ez kis affér.
2008. okt. 16. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém a dédivel volt így eleinte, pedig nem az a tipikus öregasszony, inkább nagymamának néznék az emberek. Három hónapig mingig sírt a kezében, utána mintha mi se történt volna, már a legjobb barátok lettek. Mostmár egy éves, és imád a dédinél lenni, bármikor rábízhatom akár fél napra is, alig akar utána hazajönni.
2008. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!