Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad újszülöttre harisnyát...

Szabad újszülöttre harisnyát adni?

Figyelt kérdés
A csípője miatt kérdezem. Nem tartja túl egyenesen a lábát a harisnya?
2010. márc. 19. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szabad persze
2010. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nyugodtan adhatsz rá, az nem olyan szoros, a lábát attól ugyanúgy tudja tartani, ahogyan egyébként is.. Fontos a nadrág alá egy szorosabb réteg, amiben nem fázik meg. Ha a csípője miatt aggódsz, adjál rá terpeszbetétes rugit. Mi hordtuk az elejétől, míg nem voltunk csípővizsgálaton. Nekünk a védőnő javasolta.
2010. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg szabad, de én lehet nem adnék rá, mert nagyon nehéz 100% pamut harisnyát találni és ráizzad a pici lábára, ez pedig nagyon kellemetlen érzés.

Ezt csak azárt írom, mert nekem a fiam igaz nagyobb, de gyűlöli még a 80% pamutnak mondott harisnyát is és folyton vakarózik benne.

Amúgy is kényelmesebb neki inkább egy pamut kezeslábas, mint egy harisnya.

De a fent említett okok miatt nem lehet gond.

2010. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem adtam a babámra, inkább kettő rugit adtam rá. Persze nem jelenti azt, hogy nem szabad, de szerintem kényelmetlen lehet neki. (Én sem szeretem, inkább 2 nadrágot veszek fel, vagy "cica" nacit.) A pocakban ruha nélkül mozoghatott, utánna pedig mindenféle feszülő cuccost adnék rá?
2010. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad, de szerintem abszolút nem praktikus, én mindig egy kis vékony rugit adtam alulra és rá egy bársony rugit, vagy nadrágot meg valami kis felsőt, pulcsit.
2010. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!