Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "magyarázzam" el neki,...

Hogyan "magyarázzam" el neki, hogy szívni kell?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem 7,5 hónapos babámnak egy MAM ivástanuló poharat. Olyan profi csöpögésgátló szelep van rajta, hogy szinte nekem is nehéz volt beleszívni. Kisfiam csak rágja, de nem szívja meg. Pedig szeretném, ha szopi mellett már vizet is inna.

Mit tegyek? :(


2010. márc. 19. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én megszívtam neki, és mondtam, hogy "úgy mint a cicict"!

Ő 8 hónapos volt, és már "megértette". :)

2010. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá kell jönniük, hagyd ott neki, majd egyszer elkezdi szívni rágás közben.
2010. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen rá fog jönni.A lányom kb 20 perc alatt rá is jött.

Én most a szivószállal állok hadilábon mert azt csak rágcsálja.De már 18 hónapos a lányom.

2010. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudta használni a csőrös poharat.5 hónaposan kezdtem hozzátáplálni,akkor kapta.Játszott vele.Adtam neki rendes kihajló szélű üvegpoharat.Imádja az első perctől fogva.Most 7,5 hónapos,de már dugdosom előle,mert folyton benne lenne a pohár a szájában.Egy próbát megér.
2010. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez milyen, de én 6 hónaposan az Aventos varázsitatóval kezdtem. Aztán kivettem a szelepet, csak jött a víz, de egy idő után megértette, hogy onnan érkezik. Majd visszaraktam a szelepet, és már tudta, hogy szívni kell, mert jön az!!! :-) Igaz, akkor nyár volt, és mindegy volt, hogy tiszta víz lett a próbálkozások elején :-)
2010. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hét, még mindig nem jött rá :( csak rágcsálja. Már mondtam én is neki, hogy szívja, mint a cicit, de csak nézett rám nagy boci szemekkel...:)

ma reggel, amikor már éhes volt, akkor is a kezébe adtam, hátha éhesen rájön, hogy szívni kell, de nem.

asszem, én is kiveszem a szelepet, meglátjuk, hogy mit szól hozzá, hogy jön a víz, utána visszateszem.

Jó lenne már, mert főzelék után vizet adnék neki végre nem cicit, és elég bajos kiskanállal adni a vizet :(

2010. márc. 20. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!