Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék a két éves...

Mit tehetnék a két éves kislányom hisztijei ellen? Nagyon katasztófa. A városba egyszerüen földhöz vá gja magát. Lefekszik. Ez általában azért van, mert ő nem akar jönni

Figyelt kérdés
egyébkén van egy fél élves kistesó,hát eléggé el vagyok keseredve,aki tud sok tanáccsal szolgálni,igencsak megköszönném.üdv,Mónika
2010. márc. 18. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld felkelteni a figyelmét,pl: ott szalad a hisztimanó,gyere keressük meg! Ez és hasonló dolgok segíthetnek. Sok sikert és türelem,én már túl vagyok rajta,de a kicsi most lesz ebben a korban.
2010. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia. en ezt kulfoldon lattam, es ott nagyon bevalt dolog. 3 eve spanyolorszagban nyaraltunk, es egy adott pillanatban lattam egy olyat hogy babakocsi kolcsonzo,nm tudtam mire velni,majd aztan lattam, hogy este a turistak berelik a babakocsikat, es az akar 6 eves gyereket is beleultetik es orakat setallnak anelkul hogy a gyerek hisztizne, hogy nem akar menni, mert nem farad el, es meg elvezi is hogy toljak a kocsiba. illetve szereny velemenyem szerint kmpromisszumot probalj kotni vele, hogy ha felall akkor kaphat valamit, a fonoknom kislanyanal bevalt, eleg sokat vigyaztam ra es bizony nagyon sokszor volt ilyen iszonyatos hisztizes. en megprobaltam mindig kompromsszumot kotnivele, bevalt. egy probat megerhet.

bocsi hogy hosszura sikeredett

2010. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én egyszerűen kivártam,amíg végez.Leguggoltam mellé és megvártam a végét.Télen tettem alá kabátot,sokszor nehéz volt,de feladta.Nem ért el vele semmit.
2010. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én az utolsó válaszolóval értek eggyet.Mi is most kezdünk ebbe a korba érni.Már most vannak csuda dolgai...

Ha nem az történik amit ő akar akkor kezdődik.Fejjel jönn nekem, csapkod,sír.Én ilyenkor leguggolok mellé és beszélek hozzá,elmondom neki, hogy ezt a viselkedést nem szeretem és nem ér el vele semmit.Kis idő mulva feladja a sírást,hisztit és mosolyogva jönn felém,mint ha mise történt volna.Nálunk ez válik be.

2010. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állítólag én is ezt csináltam gyerekkoromban. :p

A szüleim nem foglalkoztak vele egy idő után meg ha otthon voltunk (halványan emlékszem is rá, hogy a földön fetrengek de én sem tudom miért) de egyszer amikor a nagyszüleim nálunk voltak és ezt csináltam, nagyapám felvett, a térdére tett és elverte a fenekem. Annyira meglepődtem, hogy soha többé nem csináltam. Persze én már nem 2 éves voltam hanem 4-5 de a lényeg nem a verés hanem az, hogy a nagyapámmal nem voltunk olyan közeli viszonyban vagyis ritkán találkoztunk és emiatt ijedtem meg. Gondolom, hogy annyira nem vert el hanem Ő is inkáb csak rám akart ijeszteni...sikerült.

Valami hasonlót érdemes lenne megpróbálni, hogy olyasvalaki szóljon vagy ijesszen rá akitől nem várja esetleg egy szomszéd.

1 éves anyuka (remélem az enyém nem örökölte ezt a szokásomat) :p

2010. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm a válaszokat..ő nem is sir...:) csak lefeküdt..a patkára az ut szélére,és a 15kgos gyerekből vagy 30kgos lett,alig tudtam felemelni..mert hátradöntötte magát..főleg még a kismotrát is hoznom kellett.egyszerüen nem is tudom mi baja volt..egyszerüe nem azt akarta amit én
2010. márc. 19. 08:48
 7/7 anonim válasza:
Legjobb, ha nem viszed sehova, egy idő után majd megunja az egyedüllétet :P
2012. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!