Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 500 Ft-al olcsóbb libero?...

500 Ft-al olcsóbb libero? Olvasd el!

Figyelt kérdés
találtam az interneten,hogy evvel a kuponnal 500 és 400 ft-al olcsóbban vehettek libero pelust a tescoban.csak gondoltam kiírom ide is,minél többen lássátok.tudom hogy nem nagy pénz,de azért sok kicsi sokra megy:)íme a link: [link]
2010. márc. 18. 13:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Úristen, mennyi par...t van. Még a kedvét is elveszitek a kérdezőnek attól, hogy egyáltalán hazajöjjön. Ez Magyarország... szép.... az unatkozó, kötözködő, folyton azt leső, hogy "milye van a másiknak", nem a saját dolgával foglalkozó buta emberek országa. Komolyan, annak ellenére, hogy ez a szülőhazám, egyre jobban utálok itt élni.... bocsi kérdező, nagyon sajnálom, hogy ilyen bunkó válaszokat kaptál, sajnos a többség ilyen. Ti meg szégyelljétek magatokat, de komolyan!
2010. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

Szia!Köszi az infót,nagyon kedves vagy.Sajnálom,hogy ilyen bunkó válaszokat kaptál,pedig csak a jó szándék vezérelt.

Nem érdemes kiírni ilyen segítségeket,mert már Én is próbáltam és az okoskodó válaszok érkeztek csak.

Ez az oldal már nem igazán a segítségről szól,mint inkább az idegileg kimerült anyukák gonosz hajlamainak kiélésére(bocsánat kérek a kivételektől,mert tudom vannak tényleg segíteni akaró és tudó anyukák is).

Már kérdezni sincs kedvem ezen az oldalon,mert csak a kritizálásra számíthatok,meg a lepontozásokra és nem jó tanácsra.Igaz,nem kell ezt az oldalt olvasni,ha nem tetszik,de hát reménykedik az ember....

2010. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó 2 nektek is.igen sajnos,ilyenek az emberek.én pl beírtam az egyik kérdéshez ahol kérdezték hogy hogy hívják a gyerekem,hogy Mara(Mára,így ejtjük),ez egy olasz név,mivel itt élünk és maradni is szeretnénk olasz nevet adtunk neki,erre kritizáltak hogy jézus úristen milyen neve van a gyerekemnek..pedig írtam,hogy olasz.úgy hogy azt hiszem,jobb is,hogy a gyerekem nem ebbe a TÖBBSÉGBE bunkó országba született.meg kiírtam egy kérdést hogy miért nem alszik Mara,ő 9 hónapos,végigsírja az éjszakát,erre aztírják hogy én vagyok rossz anya,amiért sír.most is segíteni szeretnék,erre tessék.azért örülök,hogy vannak még normális emberek M.o-n is
2010. márc. 18. 15:19
 14/32 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én is nagyon sajnálom, hogy ennyi bunkó ember van itt! Akik ki oktatják a másikat a helyesírása miatt azok inkább húzzanak el tanító képzőbe és ott fitogtassák a tudásukat.Köszi az információt a kuponnal kapcsolatban, én élni fogok a lehetőséggel.
2010. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
paperlapap el ne hidd már...
2010. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
mit ne higgyenek el?(remélem jól írtam...)
2010. márc. 18. 15:32
 17/32 A kérdező kommentje:
amúgy itt egy pampers-ös is: [link]
2010. márc. 18. 15:38
 18/32 anonim ***** válasza:
90%
14:15ös vagyok. miért is vagyok paraszt? mert a mindenkibe belekötő 60%-nak leírtam,h nem kell mindenkivel így csinálni???? ugyanis ezt írta: helység nevek. én erre írtam válaszul, h az 1 szó, a gyengébbek kedvéért így írandó: helységnevek. köszi szépen, h meg akarom védeni a kérdezőt és ez a "köszönet". 2 év után azt hiszem befejzetem ezen az oldalon. undorító és szánalmas ami itt megy.
2010. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%
ja,és még annyit, h elnézést, h ennél a kérdésnél írtam le a 60%-nak a véleményem, nem csak itt csinálta a felsztivált. a liberora pedig aztért nem reagáltam, mert külföldre költöztünk mi is, és itt sajna nincs libero. remélem mostmár köcsög tirpák is vagyok nem csak paraszt.
2010. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Egyébként helyes az evvel és az ezzel is.Teljes hasonulás van, ez+vel=evvel vagy ezzel.Úgyhogy ne aggódj, nem írtad helytelenül, de ha úgy írtad volna ennek az idióta okoskodónak semmi köze hozzá.

A kérdésedre válaszolva, köszi, én tudtam róla, regisztráltam a liberó klubon, onnan küldik mindig az ilyen kuponokat.

2010. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!