Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S kérdés. A Hipp tejpép...

S. O. S kérdés. A Hipp tejpép gyümölccsel? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
az van írva, hogy 135 ml víz+4 kanál pép=180g tejpép, ami 6 hós kortól adható, nagyobb adag majd 8 hós kortól van. Ez azt jelenti, hogy nem adható több? 7 hós babám megette (10h-ra) a 180g-ot és még evett volna. Glutén van benne, de orvos tanácsára adom. Szerintetek elég neki? Vagy adjak még gyümölcsöt? Reggel fél 6-kor evett 200 ml tápszert. Most úgy gondolom, hogy legalább ebédre jobban eszik.
2010. márc. 18. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Gluténtartalmú ételt már 4 hós kortól kell adni a babának.Délben inkább főzeléket adnék neki,behabarva vagy rántva.A gyümölsbe inkább kekszet keverj,a tejpép (valójában tejbegríz) máskor legyen.
2010. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de elolvastad a kérdésem? A kérdésem az, hogy adható e neki több tejpép ebből a fajtából, vagy sem? Az hogy glutén van benne, csak információnak írtam, és hogy mikor mit adjak neki, azt pedig inkább magam döntöm el, vagy a dokimmal, védőnővel konzultálok. Csupán aki ismeri a tejpépet, attól vártam volna, hogy megírja, adható e több, vagy nem véletlenül van rá írva, hogy 8 hóig ennyi az adag? Gondolom ez utóbbi, csak megerősítés vártam. Köszönöm.
2010. márc. 18. 10:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj belőle többet neki!tápszerből sem adhatsz neki többet(mint ami irva van) egy egy étkezésre!és hasonló a tápszer a tejpéphez!!akkor inkább legközelebb keverj a tejpéphez gyümit!talán úgy laktatóbb a számára!:)
2010. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy adhatsz többet, csak ne fájjon tőle a pocija :)

Az az igazság, hogy én eleve sűrűbbre csinálom, mint amit előírnak. Mert úgy jobban szereti, ízesebb.

2010. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen butaságot, hogy nem lehet többet adni. A gyerekek nem programozott robotok, hanem emberek, akik nem egyformán esznek a többi gyerekkel. Ha nem eszik annyit, amint ami elő van írva, mit csináltok, megtömitek??? Adj neki nyugodtan többet, csak ne egye túl magát. :)
2010. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sűrűbbre szoktam csinálni,mint a dobozon leírt így jóllakik vele:)7,5 hós
2010. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azt nem értem, miért írják rá, hogy 8 hós kortól adható több belőle? Nem azért, mert olyan dolgokat tartalmaz, amiből elég neki annyi, mert pl. nehezen emészti? Ennyi erővel a bébiételekre is miért írják rá, hogy pl. 6 hótól, ha ezt nem vesszük figyelembe? Bocs, de kezdő anyuka vagyok, és körbejárom a kérdést.:)
2010. márc. 18. 10:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok. holnaptól én is sűrűbbre csinálom.:)
2010. márc. 18. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Az csak egy ajánlás, hogy mennyit fogyaszt egy átlagos baba adott korban. Ha többet, akkor többet, ha kevesebbet, az sem baj :) Én is kezdő vagyok, 9 hós kislánnyal, csak ügyesen :D
2010. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, nem mindegyikre írják ezt rá, van itthon milupa is, azon csak a mennyiségek vannak feltüntetve, és a dobozon, hogy 6 hótól, de külön nem írják, hogy 6 hótól ennyi, 8 hótól ennyi. Csak nem véletlen ez, nem? Aki már használt ilyet, azt kérdezem elsősorban. (Hipp Bio tejpép gyümikkel.)
2010. márc. 18. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!