Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp? Vegyek, ne vegyek?

Bébikomp? Vegyek, ne vegyek?

Figyelt kérdés

Azért vacillálok,mert én semmiképp nem akartam venni,de most délutános műszakot is vállalt a férjem,és éjjel 1kor jár haza,a kislányom viszont már 6kor ébred.Egyszerűen semmivel nem tudom őt lefoglalni,míg apa alszik.Azon gondolkozunk,hogy vegyünk e neki kompot,hátha lefoglalná(persze én is vele vagyok addig bent),eljátszana benne.Nem kellene,csak kb.9ig lefoglalnom.Sem a játékai nem érdeklik,a földre is hiába teszem,cipelni kora reggel olyan sokat nekem is nagyon nehéz...csak kiabál.



Esetleg van valami ötletetek,mivel foglaljam le?Már csináltam neki új játékokat,vettem is neki újakat,de szó szerint semmi nem köti le.Viszont én tényleg ellene vagyok a kompnak,de apa pihenése is nagyon fontos.


7 hós a kislányom


2010. márc. 17. 20:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mindenképp ez lesz az első.

Húú...jó késő van,korán kelek,megyek.

Jó éjt!

2010. márc. 17. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!