Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp? Vegyek, ne vegyek?

Bébikomp? Vegyek, ne vegyek?

Figyelt kérdés

Azért vacillálok,mert én semmiképp nem akartam venni,de most délutános műszakot is vállalt a férjem,és éjjel 1kor jár haza,a kislányom viszont már 6kor ébred.Egyszerűen semmivel nem tudom őt lefoglalni,míg apa alszik.Azon gondolkozunk,hogy vegyünk e neki kompot,hátha lefoglalná(persze én is vele vagyok addig bent),eljátszana benne.Nem kellene,csak kb.9ig lefoglalnom.Sem a játékai nem érdeklik,a földre is hiába teszem,cipelni kora reggel olyan sokat nekem is nagyon nehéz...csak kiabál.



Esetleg van valami ötletetek,mivel foglaljam le?Már csináltam neki új játékokat,vettem is neki újakat,de szó szerint semmi nem köti le.Viszont én tényleg ellene vagyok a kompnak,de apa pihenése is nagyon fontos.


7 hós a kislányom


2010. márc. 17. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányom imádta a kompot!Adott neki egyfajta szabadságot!Míg én a konyhában voltam addig mellettem sertepertélhetett!Különben a járókában lett volna mert a metlaki hideg, és nem raktam rá sokáig!
2010. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van utazóágyunk,de utál benne lenni,rögtön sír,és kéri fel magát,ezért én járókát már nem is veszek.
2010. márc. 17. 20:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja igen,és nálunk csak a babaszobában mozogna,mert apa a nappaliban alszik,stúdiólakásunk van.Tehát a konyha együtt van a nappalival,így ott nem zöröghetnénk.
2010. márc. 17. 20:52
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem bébikomp még korai egy 7 hónaposnak.
2010. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,én is tudom,nem használná ezen az időn kívül.jajjjj...de nem tudom mit tegyek.Már 2 hete próbálom valahogy húzni vele az időt,de higgyétek el,semmi nem jó.
2010. márc. 17. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:

mi használtuk az első kisfiunknál , 9 hósan magától fleállt és 10 hónaposan ment. semmi baja nem lett.

most 5 hós a msodik kisfiunk és már 1x volt benne, mert amíg elláttam a 21 hónaposat addig muszály volt beletenni mert máshol nem maradt. 10 perc volt. dehogy hamari 7 hónaposnak. akkor mikor használja? ha már biztosan tud ülni akkor lehet...nem tartja magát benne mert le is tud ülni.

2010. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is komp ellenes vagyok, de ha nálatok arra a pár órára kellene (nem aszik vissza valamikor amúgy?), akkor az azért nem olyan sok idő. Tehát a cél szentesiti az ezközt bizonyos körülmények között. Valószinűleg én is bevetnék ilyen trükköket adott helyzetben. Ez van.
2010. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Én semmiképpen nem vennék neki kompot! Nekem a gyerekorvos is és egy testnevelő tanár is azt mondta, hogy eszünkbe ne jusson venni a gyereknek! Inkább próbáld meg mással lekötni. Az én kisfiam imádta/imádja a kemény fedelű könyveket. zenét nem tudtok hallgatni, vagy akkor lemenni sétálni amikor Apa alszik?

Kitartás!

2010. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Reggel 6kor kel,már nem alszik vissza.Lehet,hogy nyáron lemegyek vele addig,hisz akkor jó hűvös van,nem lesz kánikula.Húúú az én lányom a könyvet is eldobálja.


Mindent megpróbáltam.Kibeleztem neki egy távirányítót,hátha,de az is csak 2 perc volt,míg összenyálazta,és eldobta.


Tudom MÁR!!!!!!!


SZOBAHINTA!!!

Totál most jutott eszembe...lehet,hogy bejönne neki?

2010. márc. 17. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! az én 6 hós lányom imádja a pihenoszéket! Egy órát is elvan benne. Nemrég kaptunk egy elektromos hintát (használtat), hát az is nagyon jó dolog! Foleg nyugos babáknál. Ha már semmi sem használ, akkor jon a hinta, abban még + fél órát elvan. Szóval szerintem próbáld ki!
2010. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!