Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri ilyet venni? Emellett...

Megéri ilyet venni? Emellett külön rendes kiságya is lenne a babának, ezt pedig a mi ágyunk mellé tennénk.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyet, mit? Lemaradt :)
2010. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


:)) Kicsit szétszórt vagyok, úgy látszik.

2010. márc. 17. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is van ilyen az ágyunk mellett,szerintem megéri:)volt,hogy amikor a baba nagyon síros volt a férjemnek pedig korán kellett menni dolgozni,az ő szobájába toltam át ezt és én aludtam ott.valamikor meg cserélünk
2010. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna külön bölcsőt az első hónapokra de végül anyagi okokból nem lett, így a kiságyát vittük át hozzánk. Biztos jó dolog, ha megtehetitek, vegyél :)
2010. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szuper, ha van rá keret, vedd meg! :)


(Nálunk sokáig köztünk aludt a fiam, mert igényelte a közelségünket. Elég kényelmetlen volt, de még mindig jobb, mint 10 percenként rohangálni a kiságyhoz... Ebben viszont kényelmesen fekhet a kicsi, és ti is nyugodtan alhattok.)

2010. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, vedd meg! Én is szerettem volna, de nem jött össze anyagilag. Nagyon hasznos az első néhány hónapban.
2010. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

egyszerűbb egy utazóágyat venni, később s jól jón

nekünk születése óta fel van állítva nappaliban, napközben mindig abban alszik, plusz járóka is egyben

2010. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
sima kiságyal is meg lhet tenni aminek levehetö az oldala és állithato magasságu
2010. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is van és nagyon jo dolog.Mi a nappaliban használjuk,ebben alszik napkozben,fél éves a fiam,és még mindig használjuk.
2010. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!