Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám arcán értágulatok...

Kisbabám arcán értágulatok vannak. Van megoldás?

Figyelt kérdés
7honapos a Kisfiam.4-5 honaposan a 2 szemöldöke között megjelet egy értágulat(korházban a dokinö mondta h az az,de azt mondta csak szépséghiba).azotamár a homlokán is meg a szemöldöke melett is kialault egy -egy.nem kitüremkedöek,olyan mintha vákony lenne a kis böre és látszanak az erek.ha vittem tanácsadásra nem szoltak h baj lenne.valaki iet mondott h ha megsüti a nap elhalványodik.mit tudtok erröl?
2010. márc. 17. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Két éves korára elmúlhat. Ha mégsem, nagy korában kozmetikus lézerrel eltünteti.

Piros?

Mert ha csak kéken átlátszik az ér, akkor csak szép vékony a bőre. Az inkább meghatóan szép, nem szépséghiba.

Az értágulat az olyan ki piros pókhálószerű dolog.Ártalmatlan, szerintem nem is csúnya.De el tudják tüntetni, ha zavar.

2010. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 8-10hónapos koráig nőtt,születése 2.hetétől kb.babszemnyire.Aztán megállt és visszafejlődött,most 2éves halványan látszik neki.Utánajártam akkoriban,állítólag ezek a kicsik 4-5éves korra eltűnnek.Pesten a HEIM PÁL intézetben lézerrel kezelik,de az a Professzor aki csinálja nem javasolja annak akinek kicsik vannak,mert több lehet utána.Azt írta hogy annak javasolja akinek pl.félarca olyan!!! Láttam képeket...aranysziveim...mi ahhoz képest GYÖNYÖRŰEK vagyunk.Úgygondolom majd egy kis alapozóval korrigálja ha nagyobb lesz a Drágám,de igazából most sem feltűnő,neki az állán van,az orra közötti a homlokán már eltűnt,főleg ha sírt látszott! Szerintem ne bántsátok vagy kérjetek szakvéleményt ha szerinted nem esztétikus nagyon! Sok szerencsét a továbbiakban..:)
2010. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem piros hanem kék erecskék.engem nem zavar,csak aggodom.van az arcán szebb dolog ami elvonja az ember figyelmét.pl a szeme:)van esteleg olyan oldla ahol vannak ien képek?
2010. márc. 17. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!