Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám az előbb olyat kakilt,...

A babám az előbb olyat kakilt, mintha mákot evett volna. Jelezhet-e ez bajt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gyomor vagy bélvérzésre vagy mittudomén... reggel még normális volt, narancsos a tegnapi répafőzeléktől. Uzyira banánt evett, de abban nincsen ennyi magocska, ami indokolja ezt a mákos kinézetű kakit. Vacsorára meg táp. Hívjam fel az orvost és kérdezzem meg? Volt már nektek ilyen? 8 hónapos
2010. márc. 17. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi a banán okozta. de ha még lesz ilyen akkor azért vidd el orvoshoz.
2010. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kapott máskor is banánt, akkor nem volt ilyen. Nem igaz, hogy mindig van valami aggódnivaló...
2010. márc. 17. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Banán:)

Pont ezt akartam írni én is.

Pedig nem is olvastam el az apró betűt, csak utána.Csak a vastag kérdést. Nyugodj meg!

Semmi baj, teljesen megszokott!

2010. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj köszi úgy megynugodtam. Két hónaposan már túl voltunk véres hasmenésen, ezért nagyon rá vagyok parázva a kaki-témára! :)
2010. márc. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!