Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még reggel, este szoptató...

Még reggel, este szoptató anyukák: mit, mikor és mennyit eszik 1 éves babátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Két hét mulva lesz 1 éves a kisfiam.Reggel 6 szopi,viszaalszik.10 körül 120 gr pép,2 körül 300 gr husos főzi.Délután 5 körül 1-2 pohár Nestlé Yogo,vagy 150-200 gr kekszes gyümi.Majd este 21 körül 200 gr főzi sacc. Este cicin alvás,van hogy napközben is 2szer.Éjjel kettő körül ébred,és cicin visszaalszik.Neked?És miket csinál már?
2010. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,1 éves a kisfiam.

reggelire csak szopizik,nem tudom mennyit,de biztos elég neki,mert utána még nyugodtan vissza szokott aludni.

fél 10-10 körül kel,akkor általában gyümölcsöt adok neki,sinlac-kal vagy anélkül,ezzel elvan délig-1 óráig.

utána ebédel,fözeléket,vagy amit készítettem éppen-tegnap pl.a rakott krumpliból evett-

du.4-5 körül uzsonnázik,joghurtot vagy vmi ilyesmit,este vacsora tejpép általában,aztán még elalvás elött szopizik.

néha van úgy,hogy napközben is cicire teszem,ha nagyon nyügös,mert ezzel lehet leginkább megvígasztalni.

Nektek milyen az "evésrendetek"?

2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6-7 körül szopizik aztán amikor én reggelizem akkor kap pár falatot,mert kunyerál:)aztán 9-10 fele gyümölcs simán vagy joghurttal vagy túróval.12-13 fele ebéd vagy amit én csinálok neki,vagy a mienkből,de az még annyira nem nyerő,vagy bébi kaja.15-16 fele gyümölcs és 18 fele pép és fürdés után szopizik még.
2010. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!