Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet folyamatosa...

Mennyi ideig lehet folyamatosan adni a babanak a chamomilla vulgarist?

Figyelt kérdés
1-én lesz 6hónapos a kisfiam, egy honapja adom neki folyamatosan,de meg sehol a foga:( Pedig azert kezdtem el adni neki,mert iszonyuan nyugos volt egyfolytaban,a nyala omlott,mindent ragott,ejszaka tobbszor is felebredt (azelott nem), raadasul par napig lattam is egy kis feher vmit az inyen, ami meg kemeny is volt, de azota "eltunt"....(?!?)Lehet,hogy vmilyen holyag volt,vagy fogalmam sincs,pedig akkor biztos voltam benne,hogy az elso fogacskaja keszulodik.Adhatom neki a homeos bogyot, vagy szuneteltessem? (egyenlore semmit nem latok az inyen)Napi 3x adtam 3 golyot.Koszi
2010. márc. 17. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a tünetek csillapodnak, nem nyűgösködik, nem ébred fel már éjszaka, akkor abbahagyhatod az adagolást. Ha ismét jelentkeznének a tünetek, akkor megint elkezdheted adni neki.

Egyébként 5 golyót kell adni egyszerre, a homeós bogyóknál mindnél ez az alap adag. (B)

2010. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 golyó 1 adag. Nekünk a gyerekorvosunk homeopata szakember is, és ő azt mondta, hogy minden homeopátiás készítménynél kell szünetet tartani. Tehát pl adod 5 napig, 2 nap szünet. És én nem adnám napi háromszor, elég egyszer is. Ha ez nem használ, akkor valami komolyabbal próbálkozz.
2010. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!