Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla Vulgaris ch 15...

Chamomilla Vulgaris ch 15 golyókat meddig lehet folyamatosan adni? 1 hét? 2 hét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megszabva, hogy meddig adhatók folyamatosan a homeós dolgok. Add, amíg szükségesnek látod!
2010. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Folyamatosan adható a babának!

2010. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nektek bevált? Mi éppen ma szereztük be (védőnő jav.),mert eddeg semmi sem vált be hasfájásra csak ideig óráig. (infacol, espimisan, FLP activator, köménymagos tea,gyógyszertári szirup) Mióta használjátok és milyen adagban? Nekünk azt jav., hogy napi 2x 5 golyó anyatejben, vízben feloldva. Rem.ez enyhi majd a hasfájásunkat. Szélcsővel is ma kezdünk próbálkozni.


8hetes kisfiú anyukája

2010. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez inkább fogzásra van! Mi most a fogakkal szenvedünk (lassan 6 hónapos)

Az én kisfiam is hasfájós volt, a nyűgösség ellen ajánlotta a dokinő annak idején, de nekünk nem vált be. :( Igaz, 2 nap után abbahagytam, mert csak rosszabb lett. Utána tudtam meg, hogy első pár napban felerősítheti a tüneteket. Kb. 3 nap után kezd hatni!

De a hasfájásra sztem nem jó. Nekünk az Infacol volt jó 1 hónapig. Utána már az sem és semmi. Csak a friss levegő, sok séta! Igaz, Ő augusztusban született, így tényleg egész nap csak mentünk vele. Kitartás! Nekünk 2,5 hónapos koráig tartott!

2010. jan. 27. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt találhatsz a babádnak megfelelő alkati homeós szert, mert a homeopátia lényege az, hogy bizonyos tünetekre más-más szer hat... [link]
2010. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kis potenciákat folyamatosan lehet adni.Ez a szer egyébként jó a fogzásra, hasfájásra és ha nyugtalanúl alszik este arra is.

A kismamablog-os homeopátiás okosság, meg egy hülyeség.

Gyógyszertárba kapható hom. kiskönyv.

2010. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a könyv nekem is megvan..ugyanezeket írja... ha okoodás, ha nem..ui. a homepátia arról szól, hogy bizonyos tünetekre kell megkeresni a megfelelő szert, azaz az alkati szert...nem mindenkinek fog hatni uaz a kivonat.
2010. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül is válogathatsz: [link]
2010. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!