Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe alszik 1 éves babád...

Mibe alszik 1 éves babád éjszaka panelban?

Figyelt kérdés

Tegnap így aludt a kislányom:

Rövid ujjú body, vékony rugdalózó és egy közepesen vastag hálózsák. Éjjel 2-kor arra keltem, hogy a gyerek üvölt. Ilyen utoljára akkor volt, amikor 1 hónapos volt, és még éjjel evett. A legdurvább hasfájás, fogzás időszakban sem kelt éjjel. Tegnap mégis... levettem róla a hálózsákot és gond nélkül vissza aludt. Melege volt lehet? Ti mibe altattok? Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon husi és hatalmas haja van :)


2015. okt. 23. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
HA rugdalózót adsz rá, akkor egy vékonyabb takaró (vagy hálózsák) böven elég.
2015. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

rövid ujjú body meg ujjatlan vékony rugdalózó, vékoyn hálózsák.


Ha meg "nagyon husi", akkor figyelj oda, mert egy ekkora gyereknél sem jó, ha kövér és ezkésöbb még rosszabb lesz. (A haját meg vágasd le)

2015. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon múlik, hogy miből épült az épület, hanem azon, hogy hány fok van a gyerekszobában. Ha melege van, akkor izzad.


Nemrég kórházban voltunk, fűtöttek ezerrel. Hiába volt nyitva az ablak, a lányom pelenkában egy rövid ujjú pólóban tudott csk aludni, egyébként folyt róla a víz.

2015. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyereknek a body-rugdalozó elég egy vékogy hálózsákkal 20 fokos szobában. Ennél melegebbet tartani nem egészséges - és a gyerek is rendesen fog tudni aludni.
2015. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Panelben lakunk,24 fok van az egész lakásban.9 hónapos a lányom,folyton melege van.Egy pamut rugi van rajta,es be takarom.Ha ennèl többet adnék rá,már üvöltene.
2015. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magánház, de nem tudom, hogy ez milyen szempontból számít. A szobában 20 fok van, hosszú ujjú body és vastag téli hálózsák. A gyerek vékony, és semmi extra zsírréteg nincs rajta, ellenben ha melege van, akkor félóránként felébred és ordít. Nyáron 27 fokban egy szál pelus, a legvékonyabb hálózsák és még egy ventillátor is kellett, mert nem bírt másként aludni.
2015. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk állandó 25-26 fok van. Hiába szellőztetek, zárok ki radiátort, akkor is. A kislányom rövid ujjú bodyban és vékony, pamut rugiban alszik. Reggel kap egy harisnyát és abban van, felül meg csak a body. Takarót nem használunk. Nekem is egy éves a lányom, és már 3. napja kel fel fél 4-kor (2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát). Nem tudom, hogy miért kel. De szerintem nincs melege. Lehet, hogy álmodik, szeparációs szorongás, túl elfárad, nem fárad el, megéhezik, megszomjazik, fogzik, front. Azaz, ki tudja? :-)
2015. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!