Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van fent napközben 2...

Mennyit van fent napközben 2 nap híján 4 hetes babátok?

Figyelt kérdés
mert az én kislányom néha egész délelött fent van,aztán jön a nyügi délután,de aludni az istenért nem akar.és ha fennt van mivel kötitek le?van neki zenélő játék az ágya fölött,de az csak a pelenkázóról érdekli.beszélgetek,gügyögök neki,figyel rá,de órákon keresztűl nem köti le.
2010. márc. 17. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

szia. az én babám most 3 hónapos, de ugyan ez a helyzet nála. Első perctől kezdve nem aludt napközben semmit. Ha kézbe veszem, akkor is csak elbóbiskol, de ha leteszem azonnal felkel. Pedig látom rajta hogy fáradt, álmos, de nem hajlandó aludni.

azóta mióta vettünk neki babaszőnyeget, amin lógó figurák vannak, azóta tök jól elvan vele. Van hogy fél órákat "beszél" az állatkáknak.

2010. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam már,de nem pici ő még ahhoz?vagyis leköti már az ilyen játék?
2010. márc. 17. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!