Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már a fogzás? Első babás...

Ez már a fogzás? Első babás vagyok. Ha ez a fogzás, akkor kell már adjak rá valamit neki (homeopátiás bogyó, vagy ecsetelő)?

Figyelt kérdés
5 hós babám nyűgösebb a szokásosnál. Az orra "szűrcsögös", de ha porszívózom, nem jön ki belőle semmi. Ha teázik, akkor inkább csak "rágcsálja" a cumit, a teát ami ennek következtében kijön, kiköpi. Evés után is ua. a cumival. Játszó cumit nem használunk. A kis ínyén nem látok, nem tapintok semmit.
2010. márc. 17. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyálzik? Rág mindent? Mert anélkül is lehet fogzás, hogy látnál valamit az ínyén, a fogacskák kötődését ők már ilyenkor is érzik.

Chamomilla 15ch-ból lehet adni 5 golyót, akár negyed óránként is (én minden órában adom), ez a nyűgösségre teljesen jó, illetve Viburcol kúpot is adhatsz neki lázas és láz nélküli nyugtalanságra. (B)

2010. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Rágni rág mindent, de ezt már hónapok óta csinálja, csak a cumi rágása új tevékenység nála. Nyálazást is többet tapasztalok nála. Most alszik, de ha felébred, adok neki a golyókból és figyelem a hatást.
2010. márc. 17. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy hét azért kell egyébként a camomillának, hogy istenigazából hasson. Sőt, elő is fordulhat, hogy picit felerősíti kezdetben a tüneteket. Ha ez lenne, ne ijedj meg, add neki tovább nyugodtan. Kisfiamnál nagyon bevált, sokkal nyugodtabb.

Minden jót nektek!(B)

2010. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is 5 hónaposan kezdődött, nagyon nyűgös volt, kelt éjjel és nagyon folyt a nyála, mindent rágott. 2 hét múlva már érezni lehetett az inyén a fogacskák élét. Viburcol kúpot adtam neki minden éjjel. Nagyon bevált!
2010. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!