Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell sapka a babának a...

Meddig kell sapka a babának a szobában? 6 hós

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 08:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Picknek fürdés után kellhet a sapi, nálunk elég hűvös van a távfűtés mellett.

Szerintem 6 hónaposan a koraszülöttség és fülfájás után is kezdheted már leszoktatni róla, fokozatosan.

2010. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

6 hósan már nem koraszülött, a sapka csak kezdetben kellett.

Vedd le a sapkát szegény gyerekről. Az én fiam is koraszülött volt, de nem adtam rá sapkát bentre.

2010. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A doki javasolta a sapkát?Elhiszem,hogy félted,de hidd el,ha agyon öltözteted sokkal rosszabbat teszel neki.Bentre pláne nem kell sapka,akkor is,ha koraszülött volt.A fülgyulladást meg pláne nem értem.Kintre oké,de bentre ettől miért lesz jobb?Mennyivel született?Hány hétre?
2010. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

33 hétre született(ikerterhesség,másik sajnos meghalt születése után 6 nappal),1550grammal.

Nagyon féltem,mert rengeteget küzdött az életéért,és nem szeretném ha baj érné.Tudom,hogy néha tulzás,de félek,mert elég sokat nyitódik az ajtó,és kintről bejön a cudar hideg,és megfujja a pici fejét.Még haja sincs,és a kutacs sem nőtt be.

2010. márc. 17. 11:07
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.A kutacs még jó sokáig nem fog benőni,ez ne legyen indok.De mostmár hipp-hopp itt a jóidő,legyen ez indok arra,hogy levedd a sapkát.Meg különben is:már féléves,nagyfiú/lány,biztos nincs már kutya baja se,csak benned él még elvene az emlék.Nézz rá,próbáld külsős szemével nézni és rájössz,hogy már nem az az 1550 grammos kis pici baba,hanem egy féléves okos,értelmes baba,akinek szüksége van már a nagylányos/fiús dolgokra,mint pl kevesebb féltés (ésszerű keretek között persze) és a sapka levétele.
2010. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd le a sapit,ne félj,nem lesz baj,mert igy előbb utóbb tényleg többet ártasz mint használsz!Fürdés után tegyél rá sapit még egy darabig!
2010. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!!!!!Örülök,hogy vannak akik megértik a féltésemet.Már most sincs rajta sapka:)Remélem lassan elmúlik a fóbiám,és nem fogom őt ennyire félteni!!Egy pici lány anyukája
2010. márc. 17. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!