Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden tápszer büdös?

Minden tápszer büdös?

Figyelt kérdés

Picikém betöltötte a fél évet, de a tápszer ami itthon van irtó büdi...még az újszülött kori tápszer.Humana...

Doktornő kiírta a milumil ar optimát de az meg katasztrófá...sűrű, büdös, és nem ízlik a kicsinek.

Létezi 2-es számú tápszer ami nem büdös????

Ajánlanátok vmit?


2010. márc. 16. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Adj neki rendes ételeket.Gyümölcsöt keksszel,főzelékeket behabarva vagy rántva és rendesen sóval,cukorral fűszerezve.A tápszerek már nem elegek egy ekkora babának,és valóban büdösek.Én nem adtam már 4 hónapos koruk után tápszert. Addig sem sokat.Kaptak tejet,és egyéb tejtermékeket helyette.
2010. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igényli még reggel és este...a többit kiváltottam már főzelékkel, gyümölccsel és tejpéppel. DE kell a tápszer. Legalább 1 éves koráig. Örülök h fél évig csak szopizott, de ahogy ritkítottam a szopikat, és jött a hozzátáplálás egyre kevesebb lett a tejem. MOstmár csak ha éjjel fölkel akkor kap cicit.de igényli még a tápszert...kapott is már a humánából...meg is eszi de borzasztó a szaga.
2010. márc. 16. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Általában a HA tápszerek iszonyú büdösek, mint a csirketáp... A többi se valami jószagú, de ez a kicsiket többnyire nem zavarja.
2010. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Első: te eszednél vagy??? Örülhetsz, ha a gyereked nem lesz-lett allergiás... hogy lehet ilyen hülyeséget tanácsolni?! Még egy egy éves gyereknek is szüksége van naponta legalább 1X tápszerre, ha nincs anyatej. Fehérje és folyadékforrás, amit NEM PÓTOLHATSZ FŐZELÉKKEL, pláne meg nem tehéntejjel. És igen, a HA tápszerek büdösebbek, de a többi sem virágillatú...
2010. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Első válaszoló:NORMÁLIS VAGY??????kÉRDEZŐ:A Beba,és a Mildibé tápszer(2+-os,ami 6 hós kortól adható)egyáltalán nem büdös.Eszedbe ne jusson az elsőre hallgatni!
2010. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Napi fél liter. A tejtermék csak kiegészités, nem helyettesiti a tápit! Ha megissza, te ne foglalkozz a szagával. Tényleg van szaguk:) megszokod egy idő után.
2010. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem a gyerek nem azert nem issza meg mert budos a szaga, inkabb az ize miatt nem izlik neki.

nagyon sok fele letezik, de hatha mas anyuka tapasztaltabb mint en.


mi Mildibe juniort, Nestle juniort es valami milupat vettunk eddig, de a lanyom csak 1 eves koratol kap tapszert, mert addig szopizott. nem tunt fel hogy budos lenne valamelyik is.


furi, de szerintem nem budos a tapszer. legalabbis nekem nem tunt fel eddig. de en imadom a tejport amugy is.

2010. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Szegény első:-( Lehurrogták a modern anyák:-) Nézzétek csak meg a tápszereket, tejpépeket:-) Olvassátok el mit tartalmazz, bizony-bizony tejpor!!!A Ha-s tápik pedig laktóz, növényi olajok, keményítő, glükózszirup, maltodextrin, emulgátor és barátai. Ijesztő mi?

Régen nem volt modern tápszer, sok gyerek rántott levesen, és darán nőt, meg persze tehéntejen. Nem biztos, hogy allergiás lesz az aki rendes ételt kap.

A Ha-s tápik tényleg büdik és keserűk. A dm-ben a babylove tápi egész jó:-)

2010. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régen nem voltak tápszerek és nem halltak éhen a babák és nem is lettek alergiásak.

büdösek a tápik.

6 hónaposan egy csomó mindent ehet már.Persze ha igényli akkor adjad még a tápit.

2010. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, régen mi is tehéntejen nőttünk fel, csakhogy közel sem ért minket annyi káros környezeti hatás, mint a csemetéinket, ezért is voltunk kevésbé hajlamosak az allergiára. De aki akar, kísérletezgessen csak a gyerekén... És igen, tejet tartalmaz nyilván a tápszer, csakhogy MÓDOSÍTOTT TEJFEHÉRJÉT!!! Ami ugyebár nem ugyanaz, minta tehéntej. Szóval csatlakozom azok táborához, akik egy éves korig nem adnak tejet a gyereknek!
2010. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!