Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet azt mondani,...

Mikortól lehet azt mondani, hogy elkapattam a gyereket?

Figyelt kérdés
létezik,hogy már 6 hetesen?az esti elalvás csak ölbe megy:-)nehezebben alszik el este,mint napközbe.viszont ha kiveszem a kiságyból nem sír tovább.mindig arra gondolok,hogy kevés a tejem,de hízik szépen szerintem.egy hét alatt 290g-ot hízott.az jó?
2010. márc. 16. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
"nincs elkényeztetett gyermek, csak rosszul nevelt"
2010. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4 hós baba anyukája vagyok, a feltett kérdés engem is állandóan foglalkoztat. Szimpatikus a Ranschburg-féle dolog, próbálok a szívem szerint működni, de nagyon aggaszt, hogy mit fogok csinálni azon a bizonyos 181. napon.. Hiszen akkor a babám azt fogja tőlem várni, amit eddig nyújtottam neki, és ha akkor hirtelen elkezdem megvonni magam tőle, akkor az olyan lesz, mintha becsaptam volna eddig. Vagy ez nem így működik? Konkrétan én is kézben altatok, ha leteszem az ágyába, és úgy alszik el, akkor látszik, hogy szorong, rángatózik, végül elalszik, de rossz nézni, egy ideje már inkább kézbe veszem, úgy alszik el.
2010. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Az én babám 9 hónapos.Mindig felvesszük, ha azt "kéri". Mindenki azt mondja, hogy el van kényeztetve.

Mi következetesen mindig felvesszük, és ez nekünk nem okoz problémát.

Régebben is leírtam ezt és jöttek a károgók, hogy mi lesz majd, ha 10 kilós lesz?

Most 9,6 kilós, és ugyanaz van, mint volt :DDD

Na szóval a lényeg, amiben mélyen hiszek, hogy ilyen korban a gyerek nem tudatosan befolyásol, "csak" ránk van szüksége és nekünk is rá.

Mi ettől érezzük jól magunkat és Ő is :)

Az meg hogy később mi lesz, az majd később kiderül :)))

2010. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
utolsó, azt azért vedd figyelembe, hogy egy 9 hós baba már intelligens lény. ergo tud manipulálni is, legalábbis megpróbál. úgy látom titeket sikerült...ez nagyon egyszerű dolog, ő még empirikus úton tanul. ha azt tapasztalja, hogy ha megnyekkenek felvesznek, akkor ezt tanulja meg. és hamar rájön, kiket tud ugráltatni...
2010. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszi a tanácsod, de kb. 10 év alatt raktam össze a dolgokat magamban,amit itt elég bonyolult lenne részletezni és irtóra makacs is vagyok ezen téren. Tudom, hogy mit csinálok :D

Persze benne van a pakliban, amit írtál, nem zárom ki, de ha úgy alakul, a mi "bajunk" lesz :)

2010. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!