Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépet ti az adagolási...

A tejpépet ti az adagolási táblázatnak megfelelően keveritek?

Figyelt kérdés
bevallom én nem,mivel a fiam nem szereti, ha folyós. Érzésre szoktam keverni, szerintetek ez baj?
2010. márc. 16. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem baj!!

Én sem az előírás szerint keverem! Mindig sűrűbbre, mert az Én babám is így szereti!

2010. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sűrűbbre csinálom.1-2 kanállal több.Nekem lefolyik,kifolyik a kanálból,mire elérek a tátogó szájig,amikor kalimpáló kezeken át vezet az út. :-D
2010. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleinte hígabbra csináltam,mert Csajszika csak üvegből ette.Mióta kanalazunk,keményebbre csinálom,a folyós maszatol,nem is eszi úgy szívesen.
2010. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 1-2 kanállal többet teszek bele (vagy kevesebb víz), mert azt a nagyon híg tejpépet kiskanállal a lányom szájába varázsolni nem egyszerű. :) Semmi baja nem lesz tőle, ez tejbegríz (kornak megfelelően) olyan mint mikor Te a tejbegrízbe több vagy kevesebb búzadarát teszel. Az én lányom is sűrűbben eszi, semmi baja tőle.
2010. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is érzés szerint szoktam, mert némelyik szinte folyós, ha az adagolási táblázat szerint csinálom, és fele melléfolyik. De asszem rá is van írva a dobozra, hogy a baba étvágya szerint lehet hígabbra-sűrűbbre készíteni.
2010. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érzés szerint csinálom
2010. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem úgy csináltam, ahogy le van írva. Sűrűbbre.
2010. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!