Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májkrémet adhatok 9 hósomnak?...

Májkrémet adhatok 9 hósomnak? Reggelire mindig ilyesmit kell vagy édeset is kaphat néha?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki májkrémet nyugodtan, az enyémek ilyen idősen már felvágottakat is ettek.
2010. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen adhatsz neki,és szerintem lehet néha édeset.
2010. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már a 8 hósomnak is adnék, ha meg tudná rágni... De szegénykémnek nincs még kint 1 foga se :(
2010. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem adnék neki! Kisfiam 1 éves múlt, s még nem kapott. A felvágottaktól is ódzkodnék. Ráér később ilyesmit. Túl sok adalékanyagokat tartalmaz, pl só, tartósítószer, E betűs dolgok. Ha adsz neki, akkor is nagyon figyelj oda, hogy mit tartalmaz!
2010. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vagyok, szerintem reggelire bőven elég a tápszer/anyatej. Tízóraira gyümölcs.
2010. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként a védőnő tanácsára kap szilárd reggelit is mert nem hízott valami sokat. Vajas kenyeret, csirkemellsonkát, reszelt sajtot már kapott, persze csak keveset, de nem akarom mindig ugyanazt adni.
2010. márc. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!