Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőre csukható babakocsi?...

Esernyőre csukható babakocsi? Kinek milyen van? Ha lehet linkkel.

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni és hát a skála elég nagy.... így nehéz szűrni.

Árban nem feltétlen ragaszkodom a nagyon-nagyon olcsó kategóriához.

köszönöm


2010. márc. 16. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen típusú van mint amit a beszúrt linken láthatsz.

Második fiam gyűri, könnyen irányítható, stabil kocsi, levehető huzata mosógépben mosható, két kereke bolygósítható, 5 pontos biztonsági öve van, én nagyon elégedett vagyok vele.

[link]

2010. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van, mint amilyet az első belinkelt (asszem). Chicco ct01
2010. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia nekünk Bébé Confort van, most vettük. Nagyon szeretem, a kerekei nm olyan apró pattanások, mint amiket néha látni, így bírja a hepehupásabb talajon is. És könnyű, simán tudok vele közlekedni.

[link]

2010. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen, nagyon szeretem!

2010. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Chicco van, könnyű, kényelmes, vízszintesig dönthető és 19 hós lányom is remekül alszik még benne. Szeretjük nagyon!
2010. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Eddig én is nagyon meg vagyok vele elégedve, bár még csak 2 hete használjuk.

2010. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Chicco Trio 4Me van. Nagyon szeretjük. Könnyű, parktikus, és strapabíró.Hosszú lenne leírni mi mindent tud, de ha beírod a Googe-ba, vagy a YouTube-ba, még kisfim is van róla!
2010. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Top Rider QX 103-03 tipusút vettem, mindössze 4,5 kiló!, pihesúlyú, könnyen kezelhető, vállra akasztható, ha összecsukod, és van napellenzője, egy hátradöntős pozíciója, és 17990ért vettem több gyerekre szánva.
2010. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12:41es vagyok: a lényeget elfelejtettem: teljesen meg vagyok elégedve. A többit amit boltban kipróbáltam nagyon nehéznek tartom, és drágának is...
2010. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, csak 3 évvel ezelőtti kiadásban. A lábtámlája, és a tolókarja más, semmi más. Nagyon szeretem, 2. kisfiam nyúzza most már. [link]
2010. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!