Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyet vennem a kisfiam...

Érdemes ilyet vennem a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 1 éves. Ki tudjuk majd használni? Akinek van hasonló, megosztaná velem a tapasztalatát?

[link]


2010. márc. 16. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
persze, ezeket szeretik a babák:)
2010. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!


kisfiam most 2 és fél éves..neki is 1 éves kora körül volt ilyen bicaja,ő nagyon szerette..:).szerintem meglephetnétek ezzel,tényleg nagyon szeretik ezt a picik!vagy tudok jobbat..menjetek el játéknagykerbe.. és próbáljátok ki.ültesd bele..akkor látni fogod mennyire tetszik neki,avagy nem..:)

2010. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Jövőhét szerdán lesz kislányunk 1 éves mi ezt rendeltük meg neki:

[link]

2010. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ugyanez a tricikli, de mi nem tettük rá a tolókart (kisfiam 22 hónapos) és úgy próbálgatjuk. Nekem az a bajom ezzel a tolókaros variációval, hogy szerintem leszokatja a kisgyerekeket a biciklizésről. Minek tekerjenek, ha apa-anya tolja? 16 hós volt amikor vettük neki, és persze hogy pici volt még a biciklizéshez, de tanulgatja, most már ügyesen megy vele magától. Én ha tolni akarom a gyerekem, arra ott a babakocsi, a bicikli azért van hogy ő tekerje. De senkit nem akarok megbántani, csak tényleg még régebben elnéztem rengeteg triciklis kisgyerekes szülőt a játszótéren-utcákon, soha, egy gyerek se tekerte, mindet tolták, pedig volt, aki már jóval 2 éves kor fölött volt.... Ez az én megfigyelésem. Attól ez a bicikli nagyon jó, én csak tologatásra nem ajánlom.
2010. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van.

Szintén egy éves korában kapta karácsonyra.És imádta ki sem szált belőle a többi ajándékot is csak ezen ülve volt hajlandó kibontani:D

Azóta is imádja.

Viszont az utolsó válaszadóval nem értek egyet.1 évesen de még most 18 hónaposan sem éri el a gyerekem a pedálokat, tehát a szülőkar az nélkülözhetettlen.Nyilván ha a gyerek már tudja tekerni akkor elhagyom az irányitást, de addig is jobban élvezi mint egy babakocsit.

Viszont ezen a képen én nem látom a lábtartót, ami sztem nagyon fontos.Meg a műanyag üléstámasz is, mert a biztonsági övtől még simán ki tud fordulni az ülésből.

Sztem mindenképp megéri és élvezni fogja az tuti!

2010. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. köszi utolsó, még jó hogy írtad a lábtartót, mert azt nem figyeltem:).
2010. márc. 16. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért.Mikor kezdenek el tekerni a biciklivel a gyerekek?babám 14 hónapos,és a motorral még csak most kezd kezdeni valamit.biciklizni nehezebb nem?egyébként szerintem tök jó ez a tricikli,én is gondolkodom rajta.
2010. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,én ilyet néztem ki a fiamnak,de még sem vesszük meg,ha gondolod utána nézhetsz.

. [link]

2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16.34-es vagyok, ismétlem senkit nem akartam megbántani, ez az én megfigyelésem. A gyerekek, akiket a szüleik toltak mind 2 éves kor korüliek ill. idősebbek voltak. Természetes hogy egy 1 éves, 15 hós gyerek még nem éri el a pedált, de erre mondom, hogy ott a babakocsi. Én nem tudom azok a szülők miért tolták a már biciklizésre képes-érett gyerekeiket, én úgy gondoltam, mivel előtte tologathatták, ez lett a következménye, ezért mi csak játéknak használtuk a triciklit, amíg nem tudott rajta biciklizni. Természetes hogy a gyerekek szeretik az ilyesmit... minden játékot szeretnek az utolsó fakanáltól kezdve a nylon szatyorig. Viszont ha mégis tologatni akarod, érdemes odafigyelni valóban a lábtartóra, és 1 éves korban a háttámlára.
2010. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!