Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája hány honaposan...

Másnak a babája hány honaposan tanulta meg ezeket?

Figyelt kérdés
A kislányom 10 honapos és nem tud felállni és felülni egyedül.Ha segítek neki felállni akkor bármeddig áll.és lépeget az ágy mellett.és csak hátrafelé mászik
2010. márc. 16. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
9,5 hónaposan ült fel egyedül és 11 hónaposan állt fel.
2010. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én lányom a történet:elkezdett kúszni majd kapaszkodva felállt aztán elkezdett mászni,majd sétálgatott kapaszkodva és most már már rövid időre kapaszkodás nélkül áll. Ha leültetem úgy marad feltéve ha valamivel nagyon le tudja magát foglalni, egyébként nem marad úgy,egyedül még nem ül fel.Ő kicsit összekeverte a sorrendet,minden jel arra mutat,hogy előbb fog szaladni mint egyedül felülni.

11 hónapos

2010. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit félve írom,de kisfiam 7,5 hónapos és a mult héten felült, tegnap meg felállt a kiságyában. Egyébként nem mászik, csak kúszik mint a kis kommandós :) Azt lesi, hova tudna felkapaszkodni.

2010. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vékony, mozgékony a babám.

6 hónaposan felült és mászott is egyszerre. 7 hónaposan felállt. Most 9 hónapos szépen lépeget bútorok mellett egy kézzel kapaszkodva, és egyedül is meg bír állni, és leülni.


Nem lehet, hogy lusti egy kicsit? Vagy ducikább? Azok nem szeretnek olyan gyorsan tanulni :)

2010. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Az enyém nem nagy, 13 hónapos és még mindig nincs 8 kiló mégis ilyen későn csinált mindent.

2010. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos a kislányom.Már fel tud ülni önnálóan, hozzáteszem nem mászásból.Már kétszer fel is húzta magát állásba, állni áll ha megkapaszkodik.

Viszont még csak most kezdett el kúszni:-)

De minden gyerek más, ne izgulj, nem marad le semmiről.Fejlődik a maga ütemében:-)

2010. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!