Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam, hogy kényelm...

Hogyan csináljam, hogy kényelmes legyen neki?

Figyelt kérdés

kisfiam már 6 hónapos, anyatejes. Eddig mindig a fotelben ülve szoptattam, de már túl nagy ehhez. állandóan félrenyel, nem kényelmes neki. ( nem igazán működik már ez a "hasunk összeér, füle, válla, csípője egy vonalban" van...)

most fekve szoptatok, amivel nincs is semmi gond, csak attól tartok, hogy, ha elmegyünk valahová, ahol nem tudok melléfeküdni, nem fogom tudni megszoptatni...


2010. márc. 16. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az en babam 7 honapos,szoptato parnat hasznalok,oriasi segiseg nekem.
2010. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
én kb 4 hónapos korától úgy szoptatom, hogy gyakorlatilag az ölebmen ül a törzsével fordul felém és úgy szopik. azt hiszem "futballabda" tartásnak hívják
2010. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, utána nézek ennek a tartásnak.

Kedves Első, hogyan használod a szopipárnát? ha megtennéd, hogy részletesen leírod, mert nekem is van, de egyszerűen nem boldogulok vele...

2010. márc. 16. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
A kisfiam 8 hós,és mi is szopi-párnát használunk,gőzöm sincs ez-e a helyes módja,de nekünk ez jött be legjobban.A párnát magam felé fordítom és a 2 oldala az én 2 oldalam mellett van és a középső részére fektetem a kisfiamat,olyan mintha egyszerűen a derekad köré kötnéd,amit én akkor szoktam mikor egyedül vagyok így nem kell a picit is fognom meg a párnát is alá húznom.Nekünk így nagyon kényelmes,de,hogy ez-e a helyes módja nem tudom...
2010. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ahaaaa!!! ki fogom próbálni. annyira gáz, hogy nekem nem megy... sosem voltam jó az alátámasztós, párnázós dolgokban, mindig a párom szokott beékelni párnákkal, de ő sokszor nincs itthon... köszi a tippeket :-)
2010. márc. 16. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en prnam olyan mint egy kifli,sot meg jobban mitomtem ugyhogy jo kemeny
2010. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!