Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Babzsákfotelt érdemes beszerez...

Babzsákfotelt érdemes beszerezni kényelmes? és vegyem vagy csináljam?

Figyelt kérdés
most olvastam róla előtte nem igazán keltette fel érdeklődésem. de elég drága megéri?pont rpórlás alatt vagyok:)
2010. jan. 19. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és mire figyeljek ha veszek?van gyerek és felnőtt méret is?
2010. jan. 19. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


én magam csinálnám meg, vagy próbálj rákeresni vaterán, hátha ott olcsóbban is találsz. a fenti 2 weboldalon azt olvastam, hogy házilag varrva olcsóbbra jön ki.

2010. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és szerintem nagyon kényelmes és nagyon jól is mutat. gyerekek imádják :)
2010. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én zsinálnék a helyedben. Gyerkőcök imádják és a felnőttek is. Megvenni szerintem nem éri meg. Vagy vaterázz
2010. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, tudom, hogy itt nem lehet hirdetni, de nekem van egy és ha drágának találod a boltban, eladom kb feláron. Nem sokat használtam, az vele a bajom, hogy nem fér el és már csak útban van. Kék színű és kényelmes. Ha nagyobb lakásom lenne egyszer, biztosan megtartanám...
2010. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
érdekelne ,mennyibe kerülne?és képet tudnál küldeni nekem? cimem:spicckutyus@citromail.hu
2010. jan. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!