Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket foglalkoztok 7-8 hetes...

Miket foglalkoztok 7-8 hetes babátokkal? Hagyjátok sírni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!az én lányom most 8. hetes. hát akik azt irják és mondják, hogy az ilyen idös babával nem kell még foglalkozni, akkor azoknak üzenem, hogy nem ismerik az én kiscsajszimat. Ö nagyon is igényli, hogy beszélgessek és játszak vele. ilyenkor kint van a nagyágyon, én ott ülök mellette és beszélek hozzá, mesélek neki, hogy mi minden van a szobájában és hasonló dolgokat, Ö közben nagyokat mosolyog és gügyög, de ha ott hagyom 5 percre, pl.: wc-re megyek, akkor rögtön "reklamál". :) de azért van olyan is, amikor elvan egymaga, nézelödik és gügyög, de ez ritka és rövid ideig is tart. te hogyan foglalkozol a babóddal? üdv
2010. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En nem hagyom sokat sirni, hisz segitseget ker olyankor, es ellentmondana az anyai osztonomnek is. Persze nem az elso pisszenesre ugrok. Szerintem beszelgess vele mikor csak lehet, szamara most a legfontosabb a hangod es arcod, ringasd az oledben, ha fekszik enekelj neki, furci utan maszirozd meg, es sokat mosolyogj ra es simogasd, ez mind nem csak neki tesz jot hsnem neked is.

Jo babazast:-))

2010. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem hagytam sírni a babámat, és erre büszke is vagyok. Rengeteget ringattam, ennek ellenére 3 hós kora óta átalussza az éjszakát és gyönyörűen elalszik magától.
2010. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok hogy csak most válaszolok. Én már különbséget tudok tenni hiszti és baj között, mert bizony már van hiszti... Én sem hagyom sokáig sírni ha hisztis sírás, csak max fél percig, ha nem hisztis, akkor megyek amint tudok. Mi énekelünk (ezt annyira nem szereti), mondókázunk (a rímesekre hamar elalszik) és mesét olvasok neki, mutagatom a képeket. Van neki hintája, abba jól elvan ideig-óráig. Nektek jut rendesen idő a házimunkára? Pl főzés (ezt ugye nem lehet félbehagyni). Nekem elég necces, amikor alszik fél órácskát akkor szeretek egy kicsit magammal foglalkozni. Ti hogy vagytok vele?
2010. márc. 16. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Hazimunkara csak akkor van idom ha itthon van a parom s addig o van a kicsivel. Volt mar ugy hogy fozest 3 szor kellett abbahagynom, este lett mire elkeszult. A vasalast atvette az anyukam es neha eljon kitakaritani is, az anyosom neha kuld kajat, nagyon rendesek hozzam:-)

Nekem is csak 30 percig alszik, igy nincs idom meg magamra sem, sajnos:-(

2010. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap volt 8. hetes a lányom, és nagyon szerencsés vagyok, mert sokat alszik, így jut idő a házimunkára és pihenésre is. Ha ébren van, én is beszélgetek vele, símogatom, mutogatom a színes játékokat, de remekül elvan magában is, nézelődik, gügyög a játékaihoz, és mivel zöld-sárga a falfestés, még a falnak is beszél:-)
2010. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!