Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig forraltátok a csapvizet...

Meddig forraltátok a csapvizet a babának?

Figyelt kérdés
Vagy meddig ivott babavizet? Az enyém most 1 éves, eddig szentkirályit ivott, de néha már adok neki csapvizet forralás nélkül, ha elfogy vagy ilyesmi. Nem baj? Sopron környékén élünk. A másik, hogy vízkőtelenítő berendezésünk van, ami az eglsz bejövő vizet érinti, így is ihat a csapvízből?
2010. márc. 16. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves koráig forraltam...
2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém 16 hónapos, még forralom (megszokásból), de ha nincs épp forralva, vagy máshol vagyunk, simán használom a csapvizet is.
2010. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ahhoz a berendezéshez amit írtál nem értek, nekem 1 éves a lányom pont és még most is forralom a vizet neki, de volt már olyan 1x2x hogy simán adtam mert rohanás volt.
2010. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves korig mindenképp forralni kell. Épp ma mondta a védőnő.
2010. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!