Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen szeles időben 5 hó...

Ilyen szeles időben 5 hó körüli babát hogy levegőztettek?

Figyelt kérdés

péntek óta csak kb öt percet vittem ki, mert minket is majdnem felborít a szél...

ha esővédőt teszek szinte semmi levegő nem éri, így marad a sok szellőztetés itthon

ötletek?


köszi


2010. márc. 16. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is esővédővel megyek. Bár mostanában nem sokat voltunk kint, egész hétvégén jöttünk-mentünk így annyit volt levegőn míg az autóba betettük és eljutottunk A pontból B-be. 5,5 hónapos a lányom.

Jó lenne ha jönne már a jó idő, mert ez így nagyon rossz.

2010. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi tegnap kinnt voltunk kb. fél h-t az én drága 5,5hónapos Kisfiammal. Megfelelően be volt bugyolálva, és ráadásul "mózes"babakocsink van. Eredmény: piros, száraz kifújt pofi. Inkább gyakrabban szellőztetek.
2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor inkabb raadom a sapit beteszen a kocsiba a labzsakba, kitarom az ablakot es ott ringatom mig elalszi, friss levegon van es igy is jot alszik. Majdnem olyan mint a kinti seta:-)

Mi is varjuk a jo idot, nekem is jot tenne mar tovabb kint lenni.

2010. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ma beöltöztettem, be a babakocsiba és kitoltam a folyosóra (belső nyitott folyosós belvárosi lakás). Így levegőn is volt, de mégsem fújta a szél. Így 1 órát volt kint, ebből fél órát aludt.
2010. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


én is gondoltam rá, h. bent beöltöztetem overallba + lábzsák és be a kocsiba, erkélyajtó kinyit és elé teszem, de úgy is kb23 fok marad a lakásban, ilyenkor meg attól félek, nehogy túlmelegedjen.


egyik nagyokos ismerős azt mondta, ha nincs minden nap x órát friss levegőn a baba az oxigén hiányos állapotot idézhet elő (vagyis mivel bent nem olyan oxigén dús a levegő ezért visszamaradhat a szellemi fejlődésben stb. ), vagy valami hasonló...

ezért is vagyok paramami, ha már x napja nem tudom legalább fél-egy órára kivinni


bár mi van akkor, ha pl. betegség miatt nem tudunk egy-két hétig kimenni... akkor sem butul el a kicsi drágánk:):):)

akkor marad a sok szellőztetés


(ma is voltunk kint kb. 45 percet, de megint nagyon fújt:(( )

tényleg jöhetne már a jó idő+++++

2010. márc. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!