Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának mit adtatok...

9 hónapos babának mit adtatok már gyümölcsön meg főzeléken kívül?

Figyelt kérdés
Gondolok kenyérféle, tejtermék, vagy valami különleges gyümölcs, zöldség. Házi kaja, amit ti esztek, de a baba elvileg még nem ehetné. Őszintén.
2010. márc. 16. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Babakeksz, tésztafélék, tejpép; a sajttal már próbálkoztunk, de csak egy morzsányival. Csipetnyi falat kenyeret is kapott már, és kóstolta a narancsot is. De ez utóbbikat mind csak kóstolás szinten.
2010. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejpép, babajoghurt és ő is megkósolta a narancsot, ja és egy icipici cukrot kap a teájába, amikor nem a Hipp-est issza.A tea is mx. napi 1 dl, mert még szopizik. Mást még tényleg nem adtam, mert úgy gondolom, hogy bőven ráér 1 éves kor után (nagyjából) azt enni, amit mi. Addig "babás" kajákat fog kapni, még ha így drágabban is jövünk ki. Tudom, hogy nem lehet mindentől megvédeni, de nem szeretném, ha "miattam", lenne vami baja. Igy meg van,aki szekál, hogy miért nem adok krémtúrót, babapiskótát és társait,miért nem keverek babakekszet a gyümibe, Sinlac helyett:) de nem hallom meg. 8hós fisfiú anyukája
2010. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túró, natúr joghurt, trapista sajt.

Kenyérhéj, kiflicsücsök, babapiskóta.

Gesztenye (ez nálam a különleges kategória :) ).

Narancs facsart leve, forralt vízzel hígítva.

2010. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
túró, joghurt, sajt, keksz, keknyér, kifli, buláta, pufi, sonka, vaj, margarin, tojássárgája, csirkemell, csirkemáj.
2010. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak azt adok már neki amit mi is eszünk, csak tejet nem iszik még, helyette tápszer mert nem szopik. A főzelékbe amelyikbe kell ugyanúgy teszek tejfölt vagy tejszínt, talán ez amit nem ehet meg ekkora korban.
2010. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!