Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig is írható fel a tápszer?

Meddig is írható fel a tápszer?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 6 hónapos koráig.De míg be nem tölti a 6-ot vagy míg be nem tölti a 7-et?
2010. márc. 16. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit bénán fogalmaztam szóval úgy értem meddig íratható fel dokival a tápszer.
2010. márc. 16. 09:10
 2/5 anonim ***** válasza:
A sima tápszert addig írják fel, amíg betölti a 6. hónapot. A HA-st addig, míg betölti az 1 évet.
2010. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg be nem tölti a 6-ot.

Elsőnek: a HA-s 3 éves korig lehet felírni, mi is ezt kapjuk, tehát ez biztos.

2010. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor végül is 5 hónapos korig írják fel nem?Ismerek olyan orvost aki 6 hónapos korig írja fel, szóval állítólag míg be nem tölti a 7-et.Csak sajnos mi nem hozzá tartozunk.
2010. márc. 16. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:

az en bebim elmult egy eves, de meg mindig irnak fel neki tapszert.

ket eves koraig tapszert kell ennie, mert gondok voltak, ugyhogy gondolom max ket eves koraig

(AR-es, antirefluxos tapszert kap, de a dokino valami olyasmit mondott, hogy a kiutesek miatt nem ehes tejet (tejtermeket viszont kimondottan javasolt. fura))

2010. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!