Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers pelenka. Volt akinél...

Pampers pelenka. Volt akinél kifolyt a pisi? Nagyon dühös vagyok, hogy egy ilyen"jó" pelenkánál ez előfordulhat. Milyen pelenkát vegyünk?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam.Fura,de az első gyermekemnél is ez volt, ugyan így a Pamperssel.Csak most azt gondoltam,hogy hátha jobb...először azt hittem,hogy béna vagyok,és nem tudok pelenkázni, de a védőnő is és a háziorvosunk is megnyugtatott,hogy nem én vagyok a béna.
2010. márc. 16. 07:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
több pampers van, az activ baby nagyon jó a sleep&play kritikán aluli volt nekünk. huggies, és dmes pelus vált be 1 éves kor alatt. a tescos nekünk nagyon nem.
2010. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia,

Amikor ekkora volt a fiam, a pampers nekünk se vált be! A DM-es elég jó, mi azt használtuk. A gyerek most 15 hónapos, és visszatértünk a zöld pampersre, most ez a legjobb, mert vékony , tud benne mozogni, és már nem folyik ki a pisi se. A Dm-es már túl vastag.

2010. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a dm-essel kezdtük, nagyon jó, soha nem volt baleset.De a 3-as után a négyest már nem tudtuk használni, mert nagy volt rá.Így vettem liberóból hármast, az még jó, pdig a dm 4-9, a libero 4-8 kilóig van, de gumisabb.

Szerintem próbáld ki a dm-est, illetve ha kisfiú, ügyelj, hogy a kuki lefele álljon.

/Z/

2010. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nappal semmi baleset nem szokott lenni a pampersel, de sajnos minden reggelre van egy kis átázás, de az nem a pelus hibája. Ugyanis kisfiam este 9-től reggel 9-ig durmol, úgy, hogy hajnalban félálomban átfordítom hasra, és sajnos reggel az utolsó pisit már nem nagyon tudja elszívni. De nem a pelus hibája, mert reggelre van benne vagy 2 kg. Szerintem a pampers magasan jobb minőségileg is mint az összes többi. Mind vastag, kemény sz@r.
2010. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

A Pampers nekünk sem volt jó se a Libero.A zöld csomagos Tescos az amit már nagyon régóta használunk és sosem volt balesetünk.Pedig a lányom egy örökmozgó!

2010. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk pedig átázik a Pampers.Mi az Auchanban kapható Háppy pelust használjuk.Olcsó, és jó.A Tescos sem jött be.Azt meg én utáltam.Ja, és a dm-est sem szerettem.
2010. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

lehet h testalkat függő is? nekem 15 hó van a gyerekek között, igy még tisztán emlékeztem h a fiamnál a pampers xar volt eleinte. csak a libero jött be.

Most a lányomnál pedig 4 hónapja csak a pamperst használjuk, ő elég dagi, vastag a combija, 8kiló jelenleg.

A fiam meg jóval vékonyabb volt, átlagos csecsemő méretű volt picinek 3300al született és 4 hósan 6200 volt.

2010. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!