Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pelenka aminek...

Nacebee kérdése:

Van olyan pelenka aminek nincs pisi szaga?

Figyelt kérdés
huggiest használok én nagyon szeretem,de egy pisi és már lehet is érezni.
2011. máj. 24. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, a tiszta pelus:) Viccet félretéve, én egyszerű zsákos bugyipelenkát használok, és vagy az orrom rossz, vagy nincs pisiszaga.
2011. máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindnek van pisi szaga ha belepisil,meg a dodot-nak is.egyik ismerosom a legjobb legujabb tipusut veszi megis pisi szagu a popoja ha odaszagulsz.ha pedig bekakil meg a nadragon is erezni a szagot ugyhogy leszokta cserelni meg a tiszta nadragot is. nincs megoldas! hasznalj bebi parfumot vagy illat vizet.
2011. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huggies és a DM-es volt ilyen büdös nálunk, egyet belepisilt a lányom és már bűzlött a lakás.

Liberoval ilyen gond nem volt soha, még egy egész éjjeli pisi sem büdös benne.

2011. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pampers!!
2011. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú, nálunk a Pempers-nek volt a legerősebb pisiszaga, annak a pelenkának már alapból is furcsa szaga volt. Amúgy én már ezer fajtát próbáltam, a Tesco-s pelusnak volt legkevésbé szaga, bár az meg egy kicsit kemény
2011. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Huggiesnak tényleg pisi szaga van! Mi a Pampersnel maradtunk, én azon nem érzem, csak ha már tényleg nagyon pisis.
2011. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!