Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljátok le 6 hos...

Mivel foglaljátok le 6 hos koruli babátokat?

Figyelt kérdés

Eléggé nyugtalan a fiam,már megszuletése ota.Miota kevesebbet alszik napkozben ,még rosszabb lett.Nem akar ellenni sehol,már ott tartunk,hogy a kezemenis csak nyíl.én játszanék vele,de nem koti le ot semmi,egyedul egyáltalán nincs el,elég fáraszto így.Este is csak 11-kor alszik el.Olyan,mintha mindig csak unatkozna.

A fogaitol nem lehet ilyen,mert már az elso ketto kint van neki 1 honapja,és már elotte is ilyen volt.

Már ott tartok,ha nem bírom cipelni,leteszem és hagyom egy kicsit sírjon,aztán mikor már nem bírom hallgatni,felveszem és egy ido után elalszik.Megfogja szokni valaha,hogy egy kicsit ellegyen maga?Vagy legalábbis ne legyen állandoan a kezemen?


2010. márc. 16. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit játszol vele? Tornáztatod? Vagy hogy telnek a napok? Miből gondolod, hogy unatkozik? Az én fiam is 6hós, és ált.-ban olyan félórát elvan magába aztán odamegyek, megpuszilgatom megyek tovább, és időnként ránézek. Ha nagyon hulla vagyok ölembe veszem és lovacskázunk, vagy mondókázunk vagy énekelek neki, és aztán megint leteszem a földre(ott van egy pokróc ahol sok játék van). Vagy néha szoktam vele tv-t nézni, berakom a teletabikat és nézzük, közben jár keze-lába:-))
2010. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
épp az ,hogy nagyon sokat foglalkozok vele,délelott is meg délután is,de egy ido után az sem érdekli.
2010. márc. 16. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Próbáld meg úgy letenni, hogy adsz neki valami "új"játékot. Az én fiam is kezdi megunni a csörgőket. Eltettem egy dobozba az összes játékot és csak 2-3at kap mindig mást:-)Vagy nagy siker a pelenkázó doboz:-) könnyű, színes, és lehet rajta dobolni. Amikor megkapja a játékot menj el onnan és kezd el a dolgodat:-) Néha nézz rá, mond el hogy munka van és imádod aztán megint menjél el:-) Remélem bejön a módszer:-) Sok sikert:-)))

GY

2010. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi,az uj játék modszer már kilove,azt már probáltam,még megprobálom a dobozt.Szép napot
2010. márc. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!