Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekkora különbség lenne a...

Ekkora különbség lenne a gabonapép és a rizspép között? Ennyivel jobban telít a rizspép? A Milupa Milumil HA-s pépet esszük.

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom kb. 1,5-2 hónapja kap este tejpépet, hogy mostmár átaludjuk az éjszakát és ne ébredjen fel éjjel enni. Eddig a Milupa vaniliás gabonapépet ettük, és így is éjszaka felkelt inni. 2 napja kezdtük el enni szintén a Milupa vaniliás rizspépet, és egy szó nélkül végigaludtuk az éjszakát. Este 8-kor megette a pépet kb.130ml-t és reggel fél 6-kor kapta a tápszert.Egész éjszaka nyugodtan aludt, még inni sem kelt fel, pedig én fennt voltam hátha igényli, de nem.
2010. márc. 16. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem telíti jobban, egyszerűen erre nem szomjazik meg, a tejpépre pedig igen.
2010. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is rizspépet adok neki,és ő is átalussza az éjszakát.Biztosan valamivel jobb lehet,mert nálunk a zabpép nem vált be éjszakára:)
2010. márc. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!